15.12.2018 05:29

Galeria Gwiazd Sportu - Absolwentów SP 65

· B_Krzyzanowska dnia 29.09.2015 21:18 · Drukuj
Wydarzenia

Na ścianie przy szatniach wf została umieszczona Galeria Gwiazd Sportu. Prezentujemy w niej 21 sylwetek wychowanków naszej szkoły, którzy załapali sportowego bakcyla na lekcjach wf a później rozwinęli się w swoich dyscyplinach sportowych.

Znajdziemy w naszej Galerii pływaków, lekkoatletów, szermierzy, tenisistę ziemnego, piłkarza nożnego, piłkarkę ręczną, koszykarza, duża grupę przedstawicieli sportów walki. Aby znaleźc się w tak wyjątkowym gronie musieli się wykazac wysokimi (rangi Mistrzostw Polski i wyżej) osiągnięciami sportowymi.

Zachęcam wszystkich do odwiedzenia naszej Galerii. Może wśród naszych sportowców odnajdziecie swojego sąsiada, kogoś z rodziny, znajomych waszego starszego rodzeństwa.