SP 65 Bydgoszcz
26.02.2017 04:09

Wycieczka do Karmelowj Krainy

Wydarzenia· M_Waligorska dnia 25.02.2017 19:12 · Drukuj
WydarzeniaDnia 24.02.17r. klasa 3g wybrała się na wycieczkę do Karmelowej Krainy. Pogoda nas nie rozpieszczała, ale co tam niepogoda kiedy przed nami "Kraina Słodkości". Zanim dotarliśmy na miejsce mieliśmy okazję podziwiać naszą piękną Bydgoszcz.
Wreszcie nadeszła oczekiwana chwila i przekroczyliśmy próg Karmelowej Krainy. Każdy z uczestników miał możliwość własnoręcznie wykonać lizaka. Cóż za emocje towarzyszyły wszystkim. Nie zabrakło konkursu wiedzowego na temat produkcji lizaków.Nagrodą był oczywiście lizak. Na koniec każdy dokonał słodkich zakupów, trudno było podjąć decyzję co kupić.Polecamy wszystkim wycieczkę do Karmelowej Krainy.

Bal Charytatywny - PODSUMOWANIE

Wydarzenia· K_Blaszak dnia 24.02.2017 13:23 · Drukuj
WydarzeniaKochani! Bal karnawałowy już za nami... Przyszedł czas na podsumowanie. :)
Spędziliśmy z Wami cudowne 2 godziny! Dzięki Waszej hojności i dobroci udało nam się zebrać na pomoc w leczeniu mamy Olka 3150 złotych! Dziękujemy serdecznie panu Jurkowi Paterskiemu za rozkręcenie imprezy i wspaniałe zabawy taneczne dla dzieci i rodziców. Wielkie podziękowania należą się również Elzie i Annie, czyli paniom z Animuszki, które z zaangażowaniem i uśmiechem oraz niesamowitą cierpliwością zajmowały się malowaniem buziek, kręceniem balonów i zabawą z naszymi dziećmi. :)
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
p.s. Uwieczniliśmy naszą zabawę na fotografiach :) Zapraszam do galerii zdjęć :)

Pierwsza Pomoc - to ważne!

Wydarzenia· D_Bittner dnia 22.02.2017 20:13 · Drukuj
WydarzeniaKlasa IV e miała okazję uczestniczyć w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy. Dzieci dowiedziały się jak wzywać pomoc do poszkodowanego, reanimować osoby nieprzytomne. Uczniowie z uwagą słuchali ratowników medycznych, uczestniczyli w ćwiczeniach, a także zadawali pytania dotyczące pomocy przedmedycznej. Myślę, że w kryzysowej sytuacji nie będą bezradni i spróbują wykorzystać zdobytą na ćwiczeniach wiedzę.

Konkurs ortograficzny w Bibliotece Publicznej

Konkursy· D_Bittner dnia 22.02.2017 20:13 · Drukuj
KonkursyW filii biblioteki publicznej nr 15 zorganizowane zostały eliminacje do Wojewódzkiego Dyktanda o Pióro Dyrektora Biblioteki. 24 osoby walczyły z tekstem ortograficznym. Najlepiej poradziły sobie: Patrycja Tatka z 6c, Zuzia Kurzaj z 6c oraz Dawid Kuchciński z klasy 6a. Osoby te będą reprezentowały naszą szkołę w dyktandzie, które odbędzie się w siedzibie Biblioteki Publicznej na Starym Rynku. Cieszymy się, że wiele osób potrafi pisać poprawnie i trzymamy kciuki w dalszych bojach. Organizatorzy konkursu: Małgorzata Wróbel - Marciniak, Danuta Bittner.

Turniej orograficzny klas VI

Konkursy· D_Bittner dnia 22.02.2017 20:13 · Drukuj
KonkursyW Turnieju Ortograficznym klas VI trzyosobowe drużyny z każdej z klas zmagały się z licznymi zadaniami ortograficznymi. Najlepsza okazała się klasa 6 e w składzie: Apolonia Jagodzińska, Emilia Stablewska, Kornelia Kicińska. Drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio klasy 6 c i 6 b. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach turnieju. Opiekunowie konkursu: Małgorzata Wróbel - Marciniak, Danuta Bittner.

Walentynki w klasie 2j

Wydarzenia· A_Kubicka dnia 22.02.2017 14:42 · Drukuj
Wydarzenia14 lutego klasa 2j obchodziła Walentynki. Z okazji tego dnia uczniowie przygotowali piękne laurki, które zostały wysłane „Marzycielską Pocztą” do chorej koleżanki.

Twardowski w Bydgoszczy

Wydarzenia· M_Lucka dnia 21.02.2017 17:06 · Drukuj
Wydarzenia15 lutego klasa 3d teatralno – architektoniczna zorganizowała walentynkowe występy dla klas: 1d i 3a. Pokazaliśmy legendę „ Twardowski w Bydgoszczy”.

Lekcja o strefach polarnych w IIc

Wydarzenia· I_Stawska dnia 21.02.2017 15:20 · Drukuj
WydarzeniaOstatnio do naszej klasy zawitał pan Jakub Marciniak ze Stowarzyszenia Eko-Inicjatywa. Rok temu z panem Jakubem poznawaliśmy zwyczaje wilków. A w tym roku razem wyruszyliśmy w "podróż" po strefach podbiegunowych. Dowiedzieliśmy się, gdzie szukać biegunów na globusie i mapie. Nauczyliśmy się jakie zwierzęta można spotkać w Arktyce i na Antarktydzie. Wiemy już, że niedźwiedź polarny nie poluje na pingwiny. Zobaczyliśmy jak wygląda zorza polarna. Nauczyliśmy się nawet pisać swoje imiona w języku Eskimosów. Było bardzo ciekawie i wesoło. Zapraszamy do galerii

Międzyszkolny konkurs walentynkowy

Konkursy· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 20.02.2017 17:23 · Drukuj
KonkursyW Walentynki w naszej szkole gościliśmy zespoły reprezentujące szkoły fordońskie na konkursie kulturoznawczym:'Valentine's Day'. Drużyny z czterech szkół fordońskich wykonywały zadania związane z historią i słownictwem dnia Św. Walentego. Odwiedzili nas również goście z gimnazjum nr 2, którzy przedstawili scenę W.Shakespeara;'Romeo i Julia 'w różnych interpretacjach. Konkurs organizowały p. Anna Lasoń i p.Aleksandra Nicpoń-Jendrzejczak. Zapraszamy do glalerii.

Konkurs walentynkowy

Konkursy· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 20.02.2017 17:23 · Drukuj
KonkursyWyniki konkursu walentynkowego z j. angielskiego dla klas 6:
1 miejsce: Karolina Warchoł,kl.6b
2 miejsce: Emilia Stablewska,kl.6e
3 miejsce: Kornelia Kicińska, kl.6e
wyróżnienia: Julia Meszczyńska,kl.6b Iga Miętkowska,kl.6e Dominika Ciuba,kl.6b Gratulujemy!!!

Światowy Dzień Kota w klasie III J

Wydarzenia· J_Dabrowska dnia 17.02.2017 20:49 · Drukuj
Wydarzenia17 lutego to Międzynarodowy Dzień Kota. W tym dniu w klasie III j nasz uczeń Sebastian Kluszczyński- prywatnie miłośnik przyrody , zaprezentował nam swoją kolekcję kotów. Sebastian opowiadał o cechach, zwyczajach i życiu kotów dużych i małych. Usłyszeliśmy wiele nowinek oraz oglądaliśmy ciekawą literaturę przyrodniczą . Wszystkim kotom oraz miłośnikom "futrzaków" życzymy miłego świętowania :) Lekcja pokazowa była realizowana w ramach autorskiego programu p. A.Sikorskiej i p. J.Dąbrowskiej pt. Klub Miłośników Książki ,który zachęca uczniów do aktywnego i wieloaspektowego czytelnictwa.

CZY MOŻNA MALOWAĆ NA WODZIE?

Wydarzenia· M_Nowakowska_Wojt dnia 16.02.2017 21:07 · Drukuj
WydarzeniaMożna! Przekonała się o tym klasa 3h, którą w tajniki techniki Ebru wprowadziła zaproszona na zajęcia pani mgr sztuki Agata Zajdel- Banach. Czym jest Ebru? W bardzo dużym skrócie, jest to sztuka malowania na wodzie, której efekty uwiecznia się poprzez odbicie na papierze lub tkaninie. Tworzenie polega na odpowiednim nanoszeniu farb na powierzchnię wody, którą sporządza się w specjalnym naczyniu mieszając z substancją zagęszczającą. Następnie gotowy wzór przenoszony jest na papier. Niepowtarzalność, to cecha charakterystyczna tego rodzaju malarstwa. Raz powstały wzór nie jest możliwy do skopiowania. Jak piękne prace zostały stworzone techniką Ebru można obejrzeć w galerii.

Webinarium "Nakręć, by nakręcać."

Wydarzenia· M_Domanska dnia 16.02.2017 20:49 · Drukuj
WydarzeniaUczniowie z koła dziennikarskiego oraz z koła filmowego uczestniczyli w webinarium przygotowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pt. "Nakręć, by nakręcać. Podstawy tworzenia filmów reklamowych w dobie social mediów". Dowiedzieli się jakie znaczenie ma dobre przygotowanie się do realizacji pomysłu, uczestniczyli w dyskusji online i już zrodziły się ciekawe pomysły na dalszą pracę.

CHARYTATYWNY BAL KARNAWAŁOWY

Wydarzenia· K_Blaszak dnia 16.02.2017 20:40 · Drukuj
Kochani! 21 lutego (wtorek) o godz. 17.00 w stołówce szkolnej (w głównym budynku) odbędzie się charytatywny bal karnawałowy dla dzieci i rodziców "Serce dla MAMY".
Czekają na Was 2 godziny wspaniałej zabawy!Będą zabawy taneczne, mini disco show, malowanie twarzy, balonowe zoo, wata cukrowa oraz kawiarenka z muffinkami :)
Wstęp na tą niezapomnianą imprezę to 10 zł od rodziny.
Wszystkie pieniądze zbierane będą do puszki na pomoc w leczeniu ciężko chorej mamy jednego z naszych uczniów. Pani Iwona zmaga się z nowotworem złośliwym jajnika. Niestety w Polsce wyczerpały się już metody skutecznego leczenia, dlatego mama Olka zdecydowała się na walkę z chorobą w Berlinie. Jednak miesięczny koszt terapii to 10 tyś. złotych.
Spędźmy wspaniałe chwile z rodziną, jednocześnie niosąc pomoc innej. :)
Serdecznie zapraszamy!!
Z chęcią pomocy przy organizacji i przeprowadzeniu balu zgłosili się nauczyciele naszej szkoły, ale również znany dzieciom pan Jerzy Paterski oraz pani Paulina Ćwik z firmy Animuszka. :)

Debata nt. bezpieczeństwa w Internecie

Wydarzenia· T_Stachowska_Dalke dnia 16.02.2017 06:52 · Drukuj
Wydarzenia15 lutego 2017 r. odbyła się dla klas piątych debata na temat bezpieczeństwa w Internecie. Próbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie czy jesteśmy bezpieczni w świecie online. Uczniowie klas piątych obejrzeli krótkie filmiki przygotowane przez strażnika miejskiego p. Michała Owczarzaka i czynnie brali udział w dyskusji. Po przeliczeniu odpowiedzi okazało się, że zdania są podzielone, ale nie ma zbyt dużej różnicy. Tak jesteśmy bezpieczni - odpowiedziało 60 uczniów, na nie - było 70 uczniów.

Walentynki w SP65

Samorząd Uczniowski· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 14.02.2017 13:55 · Drukuj
Samorząd UczniowskiDzisiaj rozpoczynamy obchody radosnego dnia Świętego Walentego. Na parterze wystawiona jest skrzynka, do której wrzucacie Wasze walentynki. Jutro ,tj. środa walentynkowi listonosze z Samorządu Uczniowskiego będą wręczać kartki walentynkowe.

Informacje dotyczące funkcjonowania stołówki szkolnej

Stołówka· M_Domanska dnia 13.02.2017 18:53 · 170 czytań · Drukuj
Stołówka
Informacje dotyczące funkcjonowania stołówki szkolnej

Ferie zimowe

Wydarzenia· A_Zandarska dnia 12.02.2017 18:14 · 102 czytań · Drukuj
WydarzeniaW pierwszym tygodniu ferii w naszej szkole odbywały się półkolonie zimowe organizowane przez Bydgoski Ośrodek „BORPA”. Brało w nich udział 65 uczniów, nad którymi opiekę sprawowali wychowawcy: p. Dominika Pokorniecka, Anna Rosa, Katarzyna Przybylska oraz Piotr Kulpeksza. Codzienne zajęcia profilaktyczne prowadziły panie Justyna Nowakowska oraz Anna Waśniowska. Kierownikiem półkolonii była p. Anna Żandarska. Kadrę zasilały jeszcze panie asystentki: Karolina Sobolewska, Iwona Gorczyca oraz Agnieszka Ornatek. Jak co roku na półkolonistów czekały liczne atrakcje.

Obiady indywidualne

Stołówka· M_Domanska dnia 11.02.2017 20:00 · Drukuj
StołówkaInformujemy, że od lutego 2017 r. zaprzestajemy sprzedaży obiadów indywidualnych.
Osoby, które do tej pory korzystały z tej formy sprzedaży obiadów proszone są o wykupienie obiadów na m-c z wyszczególnieniem poszczególnych dni.

Konkurs informatyczny "Strona internetowa o swoim hobby"

Konkursy· M_Slembarski dnia 10.02.2017 16:07 · Drukuj
Konkursy
KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS IV-VI NA STRONĘ INTERNETOWĄ O SWOIM HOBBY!
Wykonane prace należy składać do nauczycieli Zajęć komputerowych
do 24 lutego 2017r. (piątek)
Projekty stron internetowych powinny być zapisane na płycie CD lub pamięci pendrive.

Spotkanie dotyczące propozycji nowej sieci szkół

Komunikaty· M_Domanska dnia 09.02.2017 18:32 · Drukuj
KomunikatyZ przyczyn organizacyjnych zostaje zmieniona data spotkania dotyczącego propozycji nowej sieci szkół z pracownikami pedagogicznymi, administracji, obsługi i przedstawicielami Rady Rodziców SP 65. Odbędzie się 15 lutego 2017 roku (środa) o godzinie 18 00 w stołówce szkolnej.

Poranek z Bąblem Matematycznym

Wydarzenia· A_Klinger dnia 05.02.2017 20:36 · Drukuj
WydarzeniaDnia 19 stycznia 2017 roku dzieci z klasy II B pod opieką pani Agaty Klinger i pani Lucyny Drzewieckiej zmierzyły się z nietypowymi zadaniami matematycznymi. Uczniowie pracowali w grupach. Wykorzystując poranną świeżość swoich umysłów maluchy doskonale poradziły sobie z zadaniami, które zdawały się wykraczać poza poziom ich możliwości. Wszystkie przygotowane zadania zostały rozwiązane. Jak się bawiły dzieci z klasy II B? Spójrzcie uważnie na ich miny:) Zapraszamy do galerii.

Opłata za obiady

Stołówka· M_Domanska dnia 02.02.2017 21:03 · Drukuj
Stołówka
Wpłaty za obiady na m-c luty/marzec 2017 r. przyjmowane będą wyłącznie w formie bezgotówkowej na konto szkoły 26124064521111001048009930
Ostateczny termin wpływu na konto szkoły upływa - 15.02.2017 r.

- Niepełna wpłata lub wpłata po terminie będzie skutkować zdjęciem posiłku.
- Wszystkie wpłaty, które będą widoczne na wyciągu po 16.02.2017 r. będą traktowane jako opłata po terminie.
- Przypominam o konieczności wpisania na przelewie imienia i nazwiska oraz nr obiadowego dziecka.
- Osoby, które wpłacają za obiady imiennie na poczcie lub w banku a dokonywały odpisów w styczniu, proszę o kontakt w celu uzgodnienia kwoty wpłaty.

Opłata obejmuje okres od 20.02. do 17.03.2017 r.
Obiady –  20 * 2,80 zł = 56,00 zł

Konkurs Fotograficzny "Bydgoszcz światłem i śniegiem otulona"

Konkursy· M_Domanska dnia 02.02.2017 20:59 · Drukuj
KonkursySzkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy, organizator Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego "Bydgoszcz światłem i śniegiem otulona” informuje, że termin nadsyłania prac został przedłużony do 24 lutego 2017 r.


Prace można oddawać do 21 lutego nauczycielom: D. Bittner (biblioteka), M. Domańska (s. 125), M. Jaworska (s. 114). W sali 125 można odebrać oświadczenie wymagane regulaminem, do podpisania przez opiekunów.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2017

Wydarzenia· M_Domanska dnia 30.01.2017 21:43 · Drukuj
W dniu 7 lutego 2017 roku obchodzić będziemy XIII edycję Dnia Bezpiecznego Internetu.
Hasło przewodnie tegorocznej edycji:
„Razem zmieniamy internet na lepsze”.
Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

"Co wiem o Bydgoszczy?"

Konkursy· R_Ziemska dnia 29.01.2017 22:40 · Drukuj
KonkursyW czwartek 26 stycznia b.r. odbył się konkurs wiedzy "Co wiem o Bydgoszczy?". Był to konkurs drużynowy dla klas trzecich. I miejsce zajęła kl. III f, II miejsce kl. III a oraz kl. III g, III miejsce kl. III h. Wszystkim uczniom gratulujemy. Organizatorzy: Beata Hoppe-Maćkowska, Ewa Makowska-Kozioł, Renata Ziemska

Wyniki konkursu klas trzecich WIEM, JAK DBAĆ O ZDROWIE

Konkursy· M_Domanska dnia 27.01.2017 19:22 · Drukuj
KonkursyWyniki konkursu klas trzecich WIEM, JAK DBAĆ O ZDROWIE w ramach realizacji programu "Szkoła promująca profilaktykę onkologiczną”:
I miejsce Adam Pawłowski III B
II miejsce Oliwier Polachowski III J
II miejsce Jarek Marchewka III F
III miejsce Zofia Budzińska III E

Konkurs "My Carnival Mask"

Konkursy· A_Klimczyk dnia 26.01.2017 15:53 · Drukuj
Konkursy
WYNIKI KONKURSU ARTYSTYCZNO - WIEDZOWEGO DLA KLAS DRUGICH
„MY CARNIVAL MASK”
I miejsce:
Zosia Białokur kl 2b Ola Świtała kl 2i
II miejsce:
Szymon Adiuszyn kl 2a Oliwia Mitręga kl 2h Gabrysia Szczepaniak kl 2i
III miejsce:
Adam Białokur kl 2b

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy! :) Agnieszka Klimczyk Maciej Iwinski

Szkoła Przyjazna Osobom Niewidomym

Wydarzenia· A_Sikorska dnia 24.01.2017 22:38 · Drukuj
WydarzeniaSzkoła otrzymała certyfikat za udział w kujawsko-pomorskiej akcji "Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!".
W klasach integracyjnych p. Anna Sikorska i Joanna Dąbrowska prowadziły zajęcia na temat właściwego pomagania osobom niepełnosprawnym.

Profilaktyka

Informacje· T_Stachowska_Dalke dnia 24.01.2017 19:29 · Drukuj
InformacjeDzieci coraz więcej czasu wolnego spędzają przed komputerem. Grają w różne gry komputerowe, czasami nieprzeznaczone dla nich. Czasami tracą orientację co jest prawdziwym życiem, a co tylko wymyślonym światem. W klasach, w których wychowawcy zadeklarowali chęć udziału - IV a, IV d, IV e, V a, VI c 20.01.2017r odbyły się zajęcia na temat: "Uzależnienie od gier komputerowych" prowadzone przez pracowników PPP nr 2. Klasy IV c i V g będą miały takie zajęcia po feriach.

Profilaktyka

Informacje· T_Stachowska_Dalke dnia 24.01.2017 19:27 · Drukuj
InformacjeWielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe, aby odpocząć trzeba pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. W związku z tym w klasach piątych odbyły się pogadanki prowadzone przez strażnika miejskiego Michała Owczarzaka na temat "Bezpieczne ferie". W piątek 20.01.2017 takie spotkania odbyły się w klasach Vf, Vg, Ve, pozostałe klasy V a, b, c, d spotkają się ze Strażnikiem w piątek 27.01.2017 r. Życzę białych, wesołych, bezpiecznych ferii i powrotu do szkoły z ochotą do dalszej nauki :)

Warsztaty wsparcia dla rodziców uczniów zdolnych.

Informacje· M_Wankiewicz dnia 24.01.2017 19:24 · 54 czytań · Drukuj
InformacjePałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na trzecie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży – „Rodzeństwo bez rywalizacji i przemocy – czy to możliwe?”.

Spotkanie odbędzie się 18 lutego 2017 r. o godz. 10:00 w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy w sali nr 214. Celem warsztatów z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Laureat Powiatowego Konkursu "Mistrz Arytmetyki"

Konkursy· M_Domanska dnia 23.01.2017 20:53 · Drukuj
KonkursyUczennica naszej szkoły, Julia Złotowska z klasy 4c zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Mistrz Arytmetyki". Gratulujemy!

Ort-Bój 2017 etap szkolny

Konkursy· G_Kryszak dnia 23.01.2017 19:24 · Drukuj
Konkursy18 stycznia w naszej szkole trzecioklasiści pisali dyktando. Zwycięzcy szkolnego konkursu ortograficznego to: Wiktor Kowalczyk z IIIg – I miejsce, Jakub Jendruszewski z 3e – II miejsce, Kacper Małecki z 3a, Aleksander Grzyb z 3c i Julia Krupa z 3d – III miejsce. W lutym w SP-4 będą reprezentować naszą szkołę na eliminacjach rejonowych XIX edycji Miejskiego Konkursu Ortograficznego "ORT-BÓJ".
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów – organizatorki: Teresa Raniszewska i Małgorzata Kryszak. W maju odbędzie się w SP-14 finał tego konkursu.

Program edukacyjny „Bieg po zdrowie”

Projekty· T_Stachowska_Dalke dnia 23.01.2017 11:58 · 60 czytań · Drukuj
Projekty„Bieg po zdrowie” to nowy program antytytoniowej edukacji zdrowotnej opracowany w Głównym Inspektoracie Sanitarnym we współpracy z ekspertami. I edycja programu będzie miała miejsce w roku szkolnym 2016/2017 i obejmie do 20% szkół podstawowych w Polsce.
Grupa, do której skierowany jest nowy program, to dzieci w IV klasie szkoły podstawowej (grupa wiekowa 9-10 lat).

Zawody sportowe klas III

Wydarzenia· B_Krzyzanowska dnia 22.01.2017 10:17 · Drukuj
WydarzeniaW piątek 20 stycznia 2017r. odbyły się zaległe "Mikołajkowe Zawody Sportowe dla klas III". Uczestniczyły w nich 10-osobowe reprezentacje klas 3b,3c,3d,3e,3f,3g,3h,3i przy kibicowaniu pozostałych uczniów. Zawody rozegrane były w 2 turach w formie wyścigów rzędów. O kolejności w poszczególnej konkurencji (było ich 6) decydował czas i dokładność. Zwycięzcą zawodów i zdobywcą pucharu i maskotki Mikołaja została klasa 3b, miejsce II wywalczyła klasa 3f a miejsce III -klasa 3d.
Emocji było wiele gdyż dzieci chciały pokazać się z jak najlepszej strony i zakwalifikować się do grupy przygotowującej się do zawodów międzyszkolnych "Biały Miś". Dziękuję nauczycielkom edukacji wczesnoszkolnej klas 3 b-i za przygotowanie dzieci, dzieciom za wyrozumiałość za tak długi okres oczekiwania na zawody. Gratuluję uczestnikom wspaniałego ducha sportowego, kibicom kulturalnego zachowania i trzymajcie formę!

Koncert noworoczny

Wydarzenia· M_Nowakowska_Wojt dnia 22.01.2017 10:16 · Drukuj
WydarzeniaW styczniu klasa 3h była na kolejnej lekcji muzycznej w Filharmonii Pomorskiej. Tym razem dzieci słuchały pięknej muzyki Johanna Straussa (syna i ojca). Wiodącymi instrumentami był klarnet i fortepian. Wszyscy podziwiali występującą na scenie parę, która tańczyła do muzyki kompozytorów walce i polki. Dzieci poznały podstawowy krok walca, wyklaskiwały i wytupywały rytm na trzy, a dwie uczennice - Tosia i Marta zostały zaproszone na scenę, by pełnić rolę dyrygenta. Potem zaprezentowano pierwszy odcinek filmu pt.Tajemnice filharmonii", który pozwolił uczniom zajrzeć do dużej sali koncertowej, garderoby i sali prób. To była bardzo ciekawa lekcja. Zdjęcia w galerii.

Wizyta w osiedlowej bibliotece

Wydarzenia· M_Nowakowska_Wojt dnia 22.01.2017 10:16 · Drukuj
WydarzeniaKlasa 3h została zaproszona do osiedlowej biblioteki na Przylesiu. Pracuje tam mama jednego z uczniów tej klasy. Najpierw dzieci obejrzały jasełka przygotowane przez czwartoklasistów z SP 19, potem był słodki poczęstunek i oglądanie zbiorów biblioteki. W galerii zdjęcia z tej wizyty.

XXV Finał WOŚP

Wydarzenia· K_Blaszak dnia 20.01.2017 17:55 · Drukuj
WydarzeniaW tym roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność grać z Wielką Orkiestrą. Zbieraliśmy pieniądze na oddziały ogólnopediatryczne i geriatryczne. 13.01 w godzinach popołudniowych na stołówce szkolnej wiele się działo... Wychowawcy klas I-IV wraz z uczniami i rodzicami stworzyli nam smaczną, słodką kawiarenkę, uczniowie i goście specjalni raczyli nas swoimi występami, dzieci wraz z rodzicami mogli uczestniczyć w warsztatach z pierwszej pomocy i skorzystać z wielu innych atrakcji... Co najważniejsze udało nam się zebrać sumę, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania - 4147 zł oraz zaangażować tak wiele osób do pomocy przy tym przedsięwzięciu. Jeszcze raz, po stokroć dziękujemy za Wasze chęci, wsparcie i hojność! Zapraszam do galerii zdjęć, aby przeżyć ten finał z nami jeszcze raz...

Zmiana planu lekcji

Komunikaty· J_Sarzala dnia 19.01.2017 20:25 · Drukuj
KomunikatyW związku z rozpoczęciem drugiego półrocza roku szkolnego 2016/17 od poniedziałku 23.01.2017r. obowiązuje nowy plan lekcji.

SUKCES

Konkursy· M_Wankiewicz dnia 19.01.2017 07:14 · Drukuj
KonkursyUczeń kl. 5d MARIUSZ MATCZYŃSKI zajął 6 miejsce w Województwie w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Matematyczny". Gratulujemy.

Spotkanie absolwentów SP65

Wydarzenia· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 17.01.2017 18:40 · Drukuj
WydarzeniaW środę 11.01.2017 r. odbyło się spotkanie absolwentów klasy 6e z wychowawcą A. Nicpoń-Jendrzejczak. Podzieliliśmy się nowinkami z życia gimnazjalistów. Oczywiście nie zabrakło miłych wspomnień o SP 65...

Spotkania z rodzicami

Komunikaty· M_Domanska dnia 17.01.2017 18:39 · Drukuj
Komunikaty
25.01.2017 r. (środa)
Budynek główny:
klasy II-III - godz. 17.00 - zebrania z rodzicami
klasy IV-VI - godz. 18.00 - zebrania z rodzicami

24.01.2017 r. (wtorek) i 25.01.2017 r. (środa)
klasy I-II, IIIa i IIIj - zebrania z rodzicami - godz. 17.00-18.30

24.01.2017 r. (wtorek) Budynek główny:
klasa 0"A" - godz. 17.00 - zebrania z rodzicami - sala 127

Konkurs fotograficzny "Bydgoszcz światłem i śniegiem otulona"

Konkursy· M_Domanska dnia 16.01.2017 21:14 · Drukuj
KonkursyZapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Bydgoszcz światłem i śniegiem otulona", organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 63 w Bydgoszczy.


Prace można oddawać do 27 stycznia nauczycielom: D. Bittner (biblioteka), M. Domańska (s. 125), M. Jaworska (s. 114). W sali 125 można odebrać oświadczenie wymagane regulaminem, do podpisania przez opiekunów.