27.04.2015 15:36
.
Nawigacja
Nasza szkoła
· O szkole
· Dokumenty szkoły
· Rekrutacja
· Piszą o nas
Kadra
· Dyrekcja
· Nauczyciele
· Pedagog
· Logopeda
· Publikacje nauczycieli
Obiekty sportowe
· Basen
· Lodowisko
· Orlik
Z życia szkoły
· Galeria zdjęć
· Wydarzenia 2014-2015
· Samorząd Uczniowski
· Świetlica III - VI
· Sport w szkole
· UKS TYTAN 65
· Muzyczna Karuzela
· Koło filmowe i teatralne
· Wydarzenia - archiwum
Projekty
· eTwinning
· Warsztaty małego architekta
· Szkoła promująca profilaktykę onkologiczną
· Projekty-archiwum
Dla uczniów
· Kalendarium
· Plan lekcji
· Wykaz podręczników
· Zajęcia pozalekcyjne
· Sprawdzian
· Konkursy Przedmiotowe
· Prymus Szkoły
Dla rodziców
· Kalendarz spotkań
· Rada Rodziców
· Komunikaty
· Pliki do pobrania


· Redakcja

· Szukaj
BIP SP 65
Webinarium "Prawo autorskie na co dzień"
news: Webinarium2015.jpg W ramach ogólnopolskiego projektu "Młodzi i Media. Włącz się." zorganizowanego  przez Fundacjię CEO, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w
Webinarium nt. prawa autorskiego na co dzień.
Prowadzący, pan Filip Makowiecki w bardzo ciekawy i przystępny sposób przybliżył młodzieży ważne zagadnienia z zakresu prawa autorskiego. Dla uczniów atrakcyjna była przede wszystkim forma online. Zadawali pytania i natychmiast uzyskiwali na nie odpowiedź. Czekamy na kolejne spotkania w sieci.
Zmiana organizacji roku szkolnego
6 maja (środa) będzie dniem, w którym zajęcia dydaktyczno-wychowawcze odbywają się według planu.
19 maja (wtorek) będzie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Tego dnia klasy III napiszą sprawdzian kompetencji, a klasy V próbny sprawdzian. Świetlica sprawuje opiekę według planu i będą wydawane obiady.
Międzyszkolny Konkurs ART FOOD. Design Dla Szkół
Konkursy
news: art_food_04_2015.jpg
Projekt Julii Falgowskiej, Julii Langowskiej, Tymona Kowalskiego i Jakuba Sulińskiego z klasy 2b bierze udział w Międzyszkolnym Konkursie ART FOOD.

Zapraszamy do głosowania na projekt uczniów z naszej szkoły. Organizatorem Konkursu jest portal Exspace [http://exspace.pl/] Nagrody główne to 2 drukarki 3D UP MINI i 4 pióra 3D.

Głosowanie: 21.04-15.05.2015

Ogłoszenie wyników: 18.05.2015 r.
Czytanie - dobra rzecz!
W poniedziałek, 20 kwietnia w bibliotece odbyła się impreza czytelnicza
Literackie spotkanie - Przyroda.
Zaproszeni goście - Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski Elżbieta Rusielewicz, prezes Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkól Polskich Rady Głównej Danuta Brzezińska, kapelan leśników i myśliwych ks. Ryszard Pruczkowski, prezes Okręgowego Sądu Łowieckiego Jarosław Bittner czytali uczniom z kl. IIId opowiadania przyrodnicze.
Filharmonik, kompozytor Henryk Drążek uatrakcyjnił spotkanie grając sygnały myśliwskie i inne melodie. Nadleśniczy Krzysztof Sztajnborn i inżynier nadzoru Kazimierz Stosik z Nadleśnictwa Żołędowo opowiadali o swojej pracy.
Spotkanie zakończone było rozstrzygnięciem konkursu literacko-plastycznego, rozdaniem nagród sponsorowanych przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego. Dzieci były bardzo zainteresowane przedstawioną tematyką. Mam nadzieję, że zachęcone zostały do dbania o przyrodę w najbliższym otoczeniu. Zapraszam do galerii zdjęć.
Spotkanie Rady Rodziców
13 maja br. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców.
Tematem spotkania będzie:
Informacja dotycząca programu lokalnego 25/75
Informacja na temat 1% na Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"
Sprawy bieżące.
Spotkanie klas V z "Wilkami Morskimi"
news: wilki_morskie.jpg 15 kwietnia uczniowie klas V spotkali się z załogą wyprawy "Morskim szlakiem Polonii 2010-2011" jachtem "Solanus"dookoła obydwu Ameryk i wokół przylądka Horn-kapitanami jachtowymi Bronisławem Radlińskim i Włodzimierzem Palmowskim. Załoga "Solanusa" przepłynęła podczas 502 dni ponad 29 800 mil morskich (to więcej długośc równika). Wyprawa ta zapisała się w historii polskiego żeglarstwa jako najważniejszy wyczyn pod względem stopnia trudności i jednocześnie jako jedna z najtrudniejszych w historii światowego żeglarstwa. Obejrzeliśmy prezentację multimedialną z przepięknymi zdjęciami z całej wyprawy, wysłuchaliśmy wspomnień żeglarzy z rejsu. Uczestnicy spotkania wzięli udział w konkursie na najliczniej ubraną w marynarskim stylu klasę. Równorzędne I miejsca zdobyły klasy Vb i Ve.
Turniej unihokeja chłopców klas IV
Konkursy
news: turniej_unihokeja2015.jpg Chłopcy klas IV rozegrali szkolny turniej w unihokeja.

Mistrzami klas IV zostali chłopcy z klasy IVc, miejsce II zdobyła klasa IVd, miejsce III klasa IVb, miejsce IV klasa IVa, miejsce V klasa IVe. Organizatorami turnieju były p.Mirosława Krause i p.Beata Krzyżanowska.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
Międzynarodowy Dzień Tańca -szkolny konkurs "You can dance"
Konkursy
W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Tańca (29 kwietnia) organizujemy po raz kolejny szkolny konkurs taneczny "You can dance" dla uczniów klas IV-VI. Odbędzie się on w poniedziałek 27 kwietnia o godz. 13.30 na sali gimnastycznej. Osoby do wzięcia udziału w konkursie przygotowują układ tańca indywidualnie lub zespołowo do siebie wybranej muzyki i w dowolnej technice tanecznej. Czas pokazu tańca max 3 min. Oceniamy stopień trudności tańca, wartośc artystyczną pokazu (strój, zgranie zespołu,estetykę ruchu). Organizatorami konkursu są p.Aleksandra Zalewska i p.Beata Krzyżanowska
Konkurs techniczno-komputerowy "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego".
Konkursy

UWAGA! KONKURS TECHNICZNO-KOMPUTEROWY

Dnia 28 kwietnia o godz. 15.20 w salach 123 i 125 odbędzie się szkolny konkurs dla klas 5 i 6 pt. „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego”.
Osoby chętne proszone są o zgłoszenie swojego udziału do nauczycieli techniki lub zajęć komputerowych do dnia 27 kwietnia.

Rekrutacja do SP 65
Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 65 nie muszą składać potwierdzenia woli.
Dzieci zostały przyjęte automatycznie.
Warsztaty dla rodzicow
Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci "Porozumienie bez przemocy wg metody M. Rosenberga" z cyklu
"Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie".
Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia (sobota) o godz. 10:00 w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy w sali nr 115.
Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.
Spotkanie odbędzie się w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego "Zdolni znad Brdy".
Program wydarzenia obejmuje warsztaty z komunikacji empatycznej połączone z dyskusją.
Spotkanie poprowadzi psycholog Magdalena Dunajska.
Przewidziany czas spotkania - ok. 3 godziny.
Wstęp bezpłatny!
Zgłoszeń należy dokonywać do 22 kwietnia u koordynatora programu "Zdolni znad Brdy" - Moniki Grzybowskiej:
e-mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl tel.: 52 321 00 81 w. 333 lub 533 18 23 26
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!
"Jestem bezpieczny - umiem pomagać innym"
Konkursy
14 kwietnia 2015 roku odbyły się szkolne eliminacje do programu "Jestem bezpieczny - umiem pomagać innym", organizowanym przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Eliminacje szkolne polegały na rozwiązaniu testu składającego się z 35 pytań dotyczących zasad i przepisów ruchu drogowego, zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz dotyczących pracy w policji.
Najlepiej poradzili sobie: Michalina Łykowska z kl. 5e, Martyna Sas z kl. 5b, Tymoteusz Galiński z kl. 5d.
Finał konkurs odbędzie się podczas dwudniowego biwaku w Ośrodku Związku Harcerstwa Polskiego w Krówce Leśnej. Do finału zakwalifikowanych zostanie 30 drużyn. Liczymy na to, że nasi uczniowie znajdą się w finałowej trzydziestce.
Akcja "Grosz do Grosza"
Samorząd Uczniowski
Zakończyliśmy zbieranie pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji: "Grosz do Grosza" organizowanej przez fundację Być Bardziej. Suma jaką zebraliśmy to: 643,22.
W akcji wzięły udział klasy: 3a, 3e, 3f, 3g, 4a, 4b, 4c, 4d, 5b, 5c, 5d, 5f, 6a, 6d, 6g i Samorząd Uczniowski. Dziękujemy za zaangażowanie!!! Samorząd Uczniowski
Opłaty za obiady
Wpłaty za obiady na m-c kwiecień/maj 2015 przyjmowane będą w dniach:
20,21.04.2015 r. w godzinach 8.00-14.30
22.04.2015 r. w godzinach 8.00-16.30

Opłata obejmuje okres od 27.04.15 r. do 22.05.15 r.

Obiady: 19 * 2,80 zł = 53,20 zł

Osoby opłacające obiady przelewem informujemy, że ostatecznym dniem wpływu gotówki na konto szkoły jest 22 kwiecień br.
Konkurs "Wiedzy o sporcie"
Konkursy
W piatek 10 kwietnia br. odbył się konkurs "Wiedzy o sporcie" skierowany do uczniów klas VI. Zespoły 2-osobowe miały za zadanie rozwiązanie testu zawierajacego pytania dotyczace igrzysk starożytnych i nowożytnych, znajomości dyscyplin sportowych, przepisów, higieny i zdrowia, znanych sportowców.
A oto wyniki:
I miejsce -Szymon Mlicki ,Witold Woźniak klasa VI d
II miejsce- Hubert Wawrzyniak, Kamil Kasprzak VI d
III miejsce- Anna Komkowska, Maria Waligórska VI d
Gratuluję bardzo dobrej znajomosci tematyki sportowej. Organizatorem konkursu byla B.Krzyżanowska
WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO
Konkursy
news: konkurs_zabytki_2015.jpg Gratulujemy zwycięzcom konkursu historycznego "Znam historię, zabytki i pomniki mojego miasta"!
Uczestnicy - uczniowie klas czwartych rozwiązali test, w którym musieli wykazać się wiedzą na temat przeszłości naszego miasta, zabytków, które możemy w nim podziwiać i pomników, upamiętniających jego wielkich ludzi i wspaniałe chwile. Czworo uczestników wykazało się wspaniałą wiedzą! I miejsce zajął Tomek Mucha z klasy IV b uzyskując 19 punktów. Miejsce II zajęli: Kornelia Kicińska z klasy IV e i Arek Róg z klasy IV b. zdobywcy po 17 punktów. A miejsce III przypadło Apolonii Jagodzińskiej z klasy IV e, która uzyskała 15 punktów. Gratulujemy!!!
Międzynarodowy Dzień Teatru
27 marca w Polsce i na świecie jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Teatru. W naszej szkole z tej okazji odbyły się konkursy. Pierwszy z nich to konkurs recytatorski pod hasłem: "Do serca przytul psa, weź na kolana kota". Wyróżnienia zdobyli:Oliwia Pawlak z 6c, Julia Budziak z 4d, Krzysztof Domachowski z 6f.
Kolejny konkurs to "Egzamin do szkoły teatralnej", który zdały Basia Przesławska i Emilia Bajer z klasy 5c.
Gratulujemy.
Na parterze można obejrzeć wystawę poświęconą historii teatru, a także prace plastyczne, które napłynęły na konkurs pt. "Z wizytą w teatrze".
Konkurs literacki dla klas czwartych
Konkursy
W marcu odbył się konkurs literacki dla klas czwartych pod hasłem "Za górami , za lasami, czyli baśnie układamy sami". W konkursie wzięło udział siedem trzyosobowych zespołów. Najlepsza okazała się drużyna z klasy 4C w składzie: Maja Pietkun, Natalia Lewandowska, Adrian Dąbrowski. Gratulujemy!
Konkurs plastyczny "Różne przejawy wiosny"
Konkursy

Zapraszamy uczniów klas 4, 5, 6 do udziału w konkursie plastycznym "Różne przejawy wiosny". Technika i format dowolny. Prace składać należy u nauczyciela plastyki do 8 maja.

Konkurs historyczny dla uczniów klas czwartych.
KonkursyPrzypominam o konkursie!
Wszystkich czwartoklasistów zainteresowanych historią Bydgoszczy zapraszamy do udziału w konkursie "ZNAM HISTORIĘ, ZABYTKI I POMNIKI MOJEGO MIASTA". Zakres materiału, jaki należy opanować na konkurs można znaleźć na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce Pliki do pobrania lub u nauczycieli historii. Konkurs będzie miał formę testu i odbędzie się 9 kwietnia 2015 r. o godzinie 14.30 w sali 114. Wszystkich chętnych zapraszamy!
Bieg Wiosenny
news: bieg_wiosenny_2015.jpg Dnia 21.03.2015r, grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami wzięła udział w Fordońskim Biegu Wiosennym zorganizowanym przez Towarzystwo Miłośników Starego Fordonu. Bieg na dystansie ok. 2 km prowadził pan Andrzej Urbaniak, bydgoski ultramaratończyk.
Trasa biegu prowadziła nad Wisłę, gdzie wszyscy uczestnicy otrzymali medale, a następnie odbył się piknik. Dzieci piekły kiełbaski nad ogniskiem i topiły wcześniej przygotowaną marzannę, czym powitały nadejście wiosny. Medale, prowiant i napoje zapewnił organizator biegu. Była świetna zabawa, humory dopisywały co widać na załączonych zdjęciach.
Opiekunowie: Joanna Ziółkowska, Magdalena Kania
DBI 2015
Facebook szkoły

Ostatnie artykuły
· Turniej unihokeja ch...
· Czy woda w przyszłoś...
· Festiwal piosenki "Ś...
· Konkurs "Wiedzy o sp...
· Konkurs plastyczny k...
Ankieta dla absolwentów

Akcja 1% dla szkoły
Akcja 1% dla mojej szkoły

1% dla szkoły
Sześciolatek w szkole
MEN Sześciolatek w szkole

MEN Sześciolatek w szkole

ORE Sześciolatek w szkole

ORE Sześciolatek w szkole
Realizujemy programy
eTwinning

eTwinning

Ortograffiti

Ortograffiti

Program Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej
wg L. Wygotskiego


Klucz do uczenia się


Bezpieczna przygoda
w Internecie

dziecko w sieci
EFS
Wyposażenie biblioteki w Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej ICIM oraz jednej z naszych pracowni komputerowych sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wygenerowano w sekund: 0.01 1,676,688 Unikalnych wizyt