31.01.2015 23:32
Nawigacja
Nasza szkoła
· O szkole
· Dokumenty szkoły
· Piszą o nas
Kadra
· Dyrekcja
· Nauczyciele
· Pedagog
· Publikacje nauczycieli
Obiekty sportowe
· Basen
· Lodowisko
· Orlik
Z życia szkoły
· Galeria zdjęć
· Wydarzenia 2014-2015
· Samorząd Uczniowski
· Świetlica III - VI
· Sport w szkole
· UKS TYTAN 65
· Muzyczna Karuzela
· Koło filmowe i teatralne
· Wydarzenia - archiwum
Projekty
· Bydgoskie Granty Oświatowe
· eTwinning
· Warsztaty małego architekta
· Szkoła promująca profilaktykę onkologiczną
· Projekty-archiwum
Dla uczniów
· Kalendarium
· Plan lekcji
· Wykaz podręczników
· Zajęcia pozalekcyjne
· Sprawdzian
· Konkursy Przedmiotowe
· Prymus Szkoły
Dla rodziców
· Kalendarz spotkań
· Rada Rodziców
· Komunikaty
· Pliki do pobrania


· Redakcja

· Szukaj
BIP SP 65
Sprzedaż obiadów
Wpłaty za obiady na m-c luty/marzec 2015 przyjmowane będą w dniach:
2,3.02.2015 r. w godzinach 8.00-14.30
4.02.2015 r. w godzinach 8.00-16.30

Opłata obejmuje okres od 9.02.15 r. do 20.03.15 r. z wyłączeniem ferii zimowych.

Obiady: 20 * 2,80 zł = 56,00 zł

Osoby opłacające obiady przelewem informujemy, że ostatecznym dniem wpływu gotówki na konto szkoły jest 4 luty br.

Przypominamy rodzicom o możliwości sprawdzenia frekwencji dzieci na obiadach oraz o odpisywaniu obiadów w dniach, w których dzieci będą nieobecne.
Obchody Światowego Dnia Walki z Rakiem
Program obchodów 15. Światowego Dnia Walki z Rakiem
w Centrum Onkologii w Bydgoszczy
w dniu 7 lutego 2015 r.:

1. Zakład Profilaktyki i Promocji Zdrowia - godz. 10.00 - 14.00:

- badania w ramach programów profilaktycznych:
mammografia - kobiety w wieku 50 - 69 lat, raz na 24 miesiące,
cytologia - kobiety w wieku 25 - 59 lat, raz na 36 miesięcy,
- stoisko informacyjno-edukacyjne Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego,
- stoisko pomiaru poziomu glukozy i ciśnienia tętniczego krwi -Stowarzyszenie Diabetyków w Świeciu - przewodniczący Z.Lintowicz,
- "Pierwsza wizyta u ginekologa" - prezentacja dla młodzieży szkolnej w gabinecie ginekologicznym nr 108 - godz. 12.30.

2. Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu - godz. 11.00 - 13.00:
wykłady edukacyjne:
1. godz. 11.00 - 11.30 - Profilaktyka onkologiczna w naszych rękach - dr n. med. Tomasz Mierzwa - Zakład Profilaktyki i Promocji Zdrowia Centrum Onkologii w Bydgoszczy,
2. godz. 11.30 - 12.00 - Diagnostyka i endoskopowe leczenie wczesnych postaci nowotworów przewodu pokarmowego - dr n. med. Zbigniew Kula - Zakład Endoskopii Centrum Onkologii w Bydgoszczy, Przewodniczący Oddziału Wojewódzkiego Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego,
3. godz. 12.00 - 12.30 - Aktywność ruchowa jako jeden z najważniejszych czynników profilaktyki onkologicznej - lek. med. Diana Łożyńska-Podhrebelna - Zakład Radioterapii Centrum Onkologii w Bydgoszczy - wykład + pokazy.
4. Quiz prozdrowotny.

7 lutego br. w godz. 10.00 - 14.00 zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych.
Bal karnawałowy
news: news-bal.jpg.jpg
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy to dla dzieci dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Już od samego rana przybywały do naszej sali różne bajkowe oraz filmowe postaci: wróżki, Batmana, pszczółki, królewny, rycerzy. W tym dniu nikomu nie zabrakło dobrego humoru, a uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Dzieciaki tańczyły twista, rock and rolla, macarene, kaczuszki, sambę i świetnie się przy tym bawiły.

Światowy Dzień Pluszowego Misia
news: news-misio.jpg.jpg Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś!

W dniu 25 listopada wszystkie dzieci z klas 0 "A" i "B" uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Tego dnia dzieci przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami.

Zapraszamy do galerii.
Pokazowe lekcje z TAEKWONDO OLIMPIJSKIEGO
news: taekwondo.jpg Na lekcjach wf klas VI organizowane są przez trenerów klas sportowych Gimnazjum nr 54 lekcje pokazowe z TAEKWONDO OLIMPIJSKIEGO.

Więcej ...
Zebrania z rodzicami

klasy III - VI i grupy "0"
28 stycznia 2015 r. (środa)  

klasy I - II
28 i 29 stycznia 2015 r. (środa i czwartek)
Harmonogram
Maskotka SZkoły
Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na wybór
MASKOTKI SZKOŁY
Na parterze znajduje się 45 prac uczniów z proponowanymi przez nich postaciami Maskotki Szkoły. Maskotka ta będzie towarzyszyć naszym uczniom podczas różnych imprez szkolnych i pozaszkolnych.
Rozpoczynamy głosowanie!!! Każdy uczeń może głosować tylko raz na wybraną pracę! Na karcie do głosowania wpisujemy swoje imię i nazwisko, klasę, oraz numer pracy, która najbardziej nam się podoba. Głosowanie będzie trwało do 28.01. Wybierając zwracajcie uwagę na oryginalność pomysłu. Zachęcamy do głosowania!!!
Inicjatywy
news: Image0005.jpg
Rada Rodziców SP65 zaprasza wszystkich rodziców, nauczycieli, sympatyków szkoły do wzięcia udziału w programie inicjatyw lokalnych 25/75. Planujemy z tego programu wyremontować łazienki w filii i w głównym budynku w czasie wakacji. Prosimy rodziców o zadeklarowanie przystąpienia do tego programu i dokonywanie jednorazowych wpłat do skarbnika klasowego w kwocie 10 zł lub więcej.

Przedstawiamy wizualizację naszych zamierzeń. Fotogaleria >>>WOŚP
news: 23WOSP.jpg W piątek, 9 stycznia 2015 r. po raz kolejny nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki ofiarności wielu osób - uczniów, ich rodziców, nauczycieli i pracowników udało nam się w tym roku zebrać 2767 złotych.
Cieszymy się z takiej hojności. Organizatorzy dziękują wszystkim za każdą wpłaconą złotówkę. Mamy nadzieję, że pomoże to potrzebującym. Dziękujemy i do spotkania za rok w kolejnej edycji WOŚP!

Zapraszamy do galerii.
FILAR
W dniu wczorajszym odbylo się pierwsze spotkanie w ramach Filmowego Laboratorium Rodzica. Przedstawiono film "Przytul mnie", ktory poruszał tematykę wpływu grupy rówiesniczej na jednostkę. Przedstawiony film był bardzo wartościowy i poruszający. Z naszej szkoły na projekcje tego właśnie filmu chęć udziału zadeklarowało 42 rodziców.....a obecnych było 4 i dwie nauczycielki. Nastepne spotkanie 5 lutego, zapraszam zarówno tych rodziców, którzy wyraźili chęć udziału, a także tych, którzy mają ochotę spędzić dwie godziny oglądając wartościowy i pouczający film. Zapraszam i pozdrawiam:)
Konkurs Mistrz Matematyki SP 65
Dnia 21.01.2015 r. (środa)
godzina 15.00 - 16.00
odbędzie się I część konkursu
MISTRZ MATEMATYKI SP 65
dla klas 4, 5, 6.
Zgłoszenia przyjmują nauczyciele matematyki do dnia 19.01.2015 r.
M. Wankiewicz
KARNAWAŁ NA LUDOWO
news: koncert_karnawal.jpg W dniu 12 stycznia klasy Id i IIg były w filharmonii na koncercie: KARNAWAŁ NA LUDOWO-KROK PIĄTY, ZDECYDOWANIE TANECZNY. W trakcie przedstawienia mogły zobaczyć stroje ludowe: kaszubskie, krakowskie, łowickie i góralskie. Występowały dwie pary tancerzy z Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Bydgoskiej. Dzieci dowiedziały się jakie są zwyczaje ludowe związane z karnawałem. Filharmonia umożliwia oglądniecie tej audycji online. Koncert był świetny, zachęcany do oglądania. Będzie to w środę 14 stycznia 2015 o godzinie 10.15. To link do transmisji : http://new.livestream.com/byd-hdtv/karnawal
"A Card for Father Christmas" - konkurs dla Pierwszaków
Tuż przed samymi Świętami, uczniowie pierwszych klas wzięli udział w konkursie z języka angielskiego pt "A Card for Father Christmas". Dzieci dekorowały świateczne kartki dowolnymi technikami plastycznymi.
Miejsca na podium zajęły:
I - Nadia Bomba kl Ih
II - Oliwia Rogalska kl Ia
III - Julia Michalska kl Ii
Ponadto, wyróżniono prace: Natalii Pisarek z kl Ib, Natalii Starzeckiej z kl If i Szymona Szczepanika z kl Id.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za włożony wysiłek, a zwyciezcom gratulujemy! Organizatorzy: Maciej Iwiński, Agnieszka Klimczyk.
Uczniowie klas I-III w roli Św. Mikołaja
W grudniu 2014 roku uczniowie klas I-III po raz kolejny aktywnie uczestniczyli w akcji charytatywnej pt. "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem". Dzięki zaangażowaniu dzieci i ich rodziców, udało się nam zebrać wiele przydatnych produktów żywnościowych dla najbardziej potrzebujących rodzin.
Z całego serca dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc! Organizatorzy: p. Wiesława Lewandowska, p. Katarzyna Plewa, p. Ewa Pobłocka, p. Agnieszka Klimczyk, p. Anna Zawadzka, p. Renata Ziemska
Informacja dla rodziców
W ramach współpracy pedagogów fordońskich powstał projekt pt."Filar"- Filmowe Laboratorium Rodzica. Głównym celem jest przeprowadzenie cyklu interaktywnych spotkań dla rodziców w zakresie najczęstszych problemów psychologicznych, które dotykają dzieci w wieku szkolnym. W kinie studyjnym "Jeremi" przy Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego organizowane będą seanse filmowe połączone z prelekcjami i dyskusją.

14 stycznia 2015 r. o godzinie 17.00 - 19.30
pierwszy film - Czego rodzic nie wie o swoim dziecku? - wpływ grupy rówieśniczej na zachowanie jednostki - projekcja filmu "Przytul mnie".

5 lutego 2015 r. - 17.00 - 19.30
Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie czyli zagrożenia współczesnych mediów - projekcja filmu "Cyber - prześladowca".

16 marca 2015 r.
Czy to moja wina - czyli jak rozstanie rodziców wpływa na dzieci w różnym wieku - projekcja filmu "Co wiedziała Maisie".

16 kwietnia 2015 r. - 17.00 - 19.30
Kiedy pozwolić, kiedy zabronić? - o granicach w wychowaniu dzieci i młodzieży - projekcja filmu "Musimy porozmawiać o Kewinie".

19 maja 2015 r. - 17.00 - 19.30
(Nie)grzeczne dzieci - czy to już ADHD? - projekcja filmu "Co Ci dolega: nadpobudliwość w rodzinie".

Informacji udzielali wychowawcy na ostatnich zebraniach, chętni rodzice deklarowali swój udział wpisując się na listy. Zapraszamy!!
Sprzedaż obiadów
Wpłaty za obiady na m-c styczeń/luty 2015 przyjmowane będą w dniach: 
12,13.01.2015 r. w godzinach 8.00-14.30
14.01.2015 r. w godzinach 8.00-16.30

Opłata obejmuje okres od 19.01.15 r. do 6.02.15 r. 

Obiady: 15 * 2,80 zł = 42,00 zł

Osoby opłacające obiady przelewem informujemy, że ostatecznym dniem wpływu gotówki na konto szkoły jest 14 styczeń br.

Przypominamy rodzicom o możliwości sprawdzenia frekwencji dzieci na obiadach oraz o odpisywaniu obiadów w dniach, w których dzieci będą nieobecne.
Życzenia świąteczne i noworoczne
news: szopka.jpg

Tysiące świateł rozświetlających tę wyjątkową noc i delikatny trzask łamanego opłatka jak co roku wpiszą się w pejzaż wigilijnej nocy. 

Jak co roku będą też życzenia składane przez rodzinę, przyjaciół i znajomych. Wśród nich niech będzie miejsce na te płynące z naszych serc. 

Wszystkim uczniom i rodzicom, 
nauczycielom i pracownikom szkoły,
życzymy radości i dobroci, pokoju i miłości 
na nadchodzące Święta i cały nowy rok 2015 
Dyrekcja
Szkoły Podstawowej nr 65 w Bydgoszczy


Inicjatywy lokalne 25/75
news: inicjatywy_lokalne.png
Rada Rodziców SP65 zaprasza wszystkich rodziców, nauczycieli, sympatyków szkoły do wzięcia udziału w programie inicjatyw lokalnych 25/75. Planujemy z tego programu wyremontować łazienki w filii i w głównym budynku w czasie wakacji. Prosimy rodziców o zadeklarowanie przystąpienia do tego programu i dokonywanie jednorazowych wpłat do skarbnika klasowego w kwocie 10 zł lub więcej (do końca stycznia).

Rada Rodziców zamierza utworzyć w tym celu stowarzyszenie zwykłe i gromadzić na ten cel środki pieniężne. Jeżeli uda nam się z własnych środków zebrać np. 15 tys. - to otrzymamy z UM 45 tys. Wówczas łączna kwota na remont łazienek będzie wynosiła 60 tys.

Bardzo prosimy wszystkich rodziców, nauczycieli i sympatyków szkoły o zaangażowanie i pomoc w tym przedsięwzięciu. Liczymy, że właśnie w taki sposób uda nam się razem zmieniać naszą szkołę dla dobra naszych dzieci.

Opieka w świetlicy w dni wolne od zajęć dydaktycznych
2. stycznia 2015r. (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Tego dnia szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w świetlicy w filii (ul. Rzeźniackiego) w godz. 6.30 - 16.30.

8. stycznia 2015r. (czwartek) odbędzie się próbny sprawdzian w klasach szóstych. Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-V. Tego dnia szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w świetlicy w filii (ul. Rzeźniackiego) w godz. 6.30 - 16.30.
Opieka w świetlicy w czasie przerwy świątecznej
22.XII, 23.XII, 29.XII, 30.XII, 31.XII 2014 r. szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w świetlicy w filii (ul. Rzeźniackiego) w godz. 6.30 - 16.30. Zgłoszenia uczniów przyjmowane były przez wychowawców klas i wychowawców świetlicy do wtorku 16 XII br.
Wspólne kolędowanie
16 grudnia odbyło się spotkanie, w czasie którego uczniowie naszej szkoły wspólnie śpiewali kolędy i pastorałki. O oprawę muzyczną zadbała pani Wioletta Badzińska. Historię polskich kolęd i ich twórców przedstawiła pani Ewa Żurańska. Natomiast nad stroną techniczną przedsięwzięcia czuwała pani Małgorzata Domańska. Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom spotkania, którzy z pełnym zaangażowaniem śpiewali prezentowane utwory. Spotkanie przebiegło w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze. Wspólne kolędowanie stało się tradycją naszej szkoły, odbywa się od 2009 roku.
Facebook szkoły

Ostatnie artykuły
· Obchody Światowego D...
· Lekcje Pokazowe z TA...
· "Afryka Kazika"
· Karnawał trwa
· Antyk z "Architektur...
Akcja 1% dla szkoły
Akcja 1% dla mojej szkoły

1% dla szkoły

Sześciolatek w szkole
MEN Sześciolatek w szkole

MEN Sześciolatek w szkole

ORE Sześciolatek w szkole

ORE Sześciolatek w szkole

Realizujemy programy
eTwinning

eTwinning

Ortograffiti

Ortograffiti

Program Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej
wg L. Wygotskiego


Klucz do uczenia się


Bezpieczna przygoda
w Internecie

dziecko w sieci
EFS
Wyposażenie biblioteki w Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej ICIM oraz jednej z naszych pracowni komputerowych sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wygenerowano w sekund: 0.01 1,510,393 Unikalnych wizyt