18.04.2015 22:43
.
Nawigacja
Nasza szkoła
· O szkole
· Dokumenty szkoły
· Rekrutacja
· Piszą o nas
Kadra
· Dyrekcja
· Nauczyciele
· Pedagog
· Logopeda
· Publikacje nauczycieli
Obiekty sportowe
· Basen
· Lodowisko
· Orlik
Z życia szkoły
· Galeria zdjęć
· Wydarzenia 2014-2015
· Samorząd Uczniowski
· Świetlica III - VI
· Sport w szkole
· UKS TYTAN 65
· Muzyczna Karuzela
· Koło filmowe i teatralne
· Wydarzenia - archiwum
Projekty
· eTwinning
· Warsztaty małego architekta
· Szkoła promująca profilaktykę onkologiczną
· Projekty-archiwum
Dla uczniów
· Kalendarium
· Plan lekcji
· Wykaz podręczników
· Zajęcia pozalekcyjne
· Sprawdzian
· Konkursy Przedmiotowe
· Prymus Szkoły
Dla rodziców
· Kalendarz spotkań
· Rada Rodziców
· Komunikaty
· Pliki do pobrania


· Redakcja

· Szukaj
BIP SP 65
Rekrutacja do SP 65
Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 65 nie muszą składać potwierdzenia woli.
Dzieci zostały przyjęte automatycznie.
Warsztaty dla rodzicow
Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci "Porozumienie bez przemocy wg metody M. Rosenberga" z cyklu
"Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie".
Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia (sobota) o godz. 10:00 w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy w sali nr 115.
Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.
Spotkanie odbędzie się w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego "Zdolni znad Brdy".
Program wydarzenia obejmuje warsztaty z komunikacji empatycznej połączone z dyskusją.
Spotkanie poprowadzi psycholog Magdalena Dunajska.
Przewidziany czas spotkania - ok. 3 godziny.
Wstęp bezpłatny!
Zgłoszeń należy dokonywać do 22 kwietnia u koordynatora programu "Zdolni znad Brdy" - Moniki Grzybowskiej:
e-mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl tel.: 52 321 00 81 w. 333 lub 533 18 23 26
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!
"Jestem bezpieczny - umiem pomagać innym"
Konkursy
14 kwietnia 2015 roku odbyły się szkolne eliminacje do programu "Jestem bezpieczny - umiem pomagać innym", organizowanym przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Eliminacje szkolne polegały na rozwiązaniu testu składającego się z 35 pytań dotyczących zasad i przepisów ruchu drogowego, zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz dotyczących pracy w policji.
Najlepiej poradzili sobie: Michalina Łykowska z kl. 5e, Martyna Sas z kl. 5b, Tymoteusz Galiński z kl. 5d.
Finał konkurs odbędzie się podczas dwudniowego biwaku w Ośrodku Związku Harcerstwa Polskiego w Krówce Leśnej. Do finału zakwalifikowanych zostanie 30 drużyn. Liczymy na to, że nasi uczniowie znajdą się w finałowej trzydziestce.
Akcja "Grosz do Grosza"
Samorząd Uczniowski
Zakończyliśmy zbieranie pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji: "Grosz do Grosza" organizowanej przez fundację Być Bardziej. Suma jaką zebraliśmy to: 643,22.
W akcji wzięły udział klasy: 3a, 3e, 3f, 3g, 4a, 4b, 4c, 4d, 5b, 5c, 5d, 5f, 6a, 6d, 6g i Samorząd Uczniowski. Dziękujemy za zaangażowanie!!! Samorząd Uczniowski
Opłaty za obiady
Wpłaty za obiady na m-c kwiecień/maj 2015 przyjmowane będą w dniach:
20,21.04.2015 r. w godzinach 8.00-14.30
22.04.2015 r. w godzinach 8.00-16.30

Opłata obejmuje okres od 27.04.15 r. do 22.05.15 r.

Obiady: 19 * 2,80 zł = 53,20 zł

Osoby opłacające obiady przelewem informujemy, że ostatecznym dniem wpływu gotówki na konto szkoły jest 22 kwiecień br.
Konkurs "Wiedzy o sporcie"
Konkursy
W piatek 10 kwietnia br. odbył się konkurs "Wiedzy o sporcie" skierowany do uczniów klas VI. Zespoły 2-osobowe miały za zadanie rozwiązanie testu zawierajacego pytania dotyczace igrzysk starożytnych i nowożytnych, znajomości dyscyplin sportowych, przepisów, higieny i zdrowia, znanych sportowców.
A oto wyniki:
I miejsce -Szymon Mlicki ,Witold Woźniak klasa VI d
II miejsce- Hubert Wawrzyniak, Kamil Kasprzak VI d
III miejsce- Anna Komkowska, Maria Waligórska VI d
Gratuluję bardzo dobrej znajomosci tematyki sportowej. Organizatorem konkursu byla B.Krzyżanowska
WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO
Konkursy
news: konkurs_zabytki_2015.jpg Gratulujemy zwycięzcom konkursu historycznego "Znam historię, zabytki i pomniki mojego miasta"!
Uczestnicy - uczniowie klas czwartych rozwiązali test, w którym musieli wykazać się wiedzą na temat przeszłości naszego miasta, zabytków, które możemy w nim podziwiać i pomników, upamiętniających jego wielkich ludzi i wspaniałe chwile. Czworo uczestników wykazało się wspaniałą wiedzą! I miejsce zajął Tomek Mucha z klasy IV b uzyskując 19 punktów. Miejsce II zajęli: Kornelia Kicińska z klasy IV e i Arek Róg z klasy IV b. zdobywcy po 17 punktów. A miejsce III przypadło Apolonii Jagodzińskiej z klasy IV e, która uzyskała 15 punktów. Gratulujemy!!!
Międzynarodowy Dzień Teatru
27 marca w Polsce i na świecie jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Teatru. W naszej szkole z tej okazji odbyły się konkursy. Pierwszy z nich to konkurs recytatorski pod hasłem: "Do serca przytul psa, weź na kolana kota". Wyróżnienia zdobyli:Oliwia Pawlak z 6c, Julia Budziak z 4d, Krzysztof Domachowski z 6f.
Kolejny konkurs to "Egzamin do szkoły teatralnej", który zdały Basia Przesławska i Emilia Bajer z klasy 5c.
Gratulujemy.
Na parterze można obejrzeć wystawę poświęconą historii teatru, a także prace plastyczne, które napłynęły na konkurs pt. "Z wizytą w teatrze".
Konkurs literacki dla klas czwartych
Konkursy
W marcu odbył się konkurs literacki dla klas czwartych pod hasłem "Za górami , za lasami, czyli baśnie układamy sami". W konkursie wzięło udział siedem trzyosobowych zespołów. Najlepsza okazała się drużyna z klasy 4C w składzie: Maja Pietkun, Natalia Lewandowska, Adrian Dąbrowski. Gratulujemy!
Konkurs plastyczny "Różne przejawy wiosny"
Konkursy

Zapraszamy uczniów klas 4, 5, 6 do udziału w konkursie plastycznym "Różne przejawy wiosny". Technika i format dowolny. Prace składać należy u nauczyciela plastyki do 8 maja.

Konkurs historyczny dla uczniów klas czwartych.
KonkursyPrzypominam o konkursie!
Wszystkich czwartoklasistów zainteresowanych historią Bydgoszczy zapraszamy do udziału w konkursie "ZNAM HISTORIĘ, ZABYTKI I POMNIKI MOJEGO MIASTA". Zakres materiału, jaki należy opanować na konkurs można znaleźć na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce Pliki do pobrania lub u nauczycieli historii. Konkurs będzie miał formę testu i odbędzie się 9 kwietnia 2015 r. o godzinie 14.30 w sali 114. Wszystkich chętnych zapraszamy!
Bieg Wiosenny
news: bieg_wiosenny_2015.jpg Dnia 21.03.2015r, grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami wzięła udział w Fordońskim Biegu Wiosennym zorganizowanym przez Towarzystwo Miłośników Starego Fordonu. Bieg na dystansie ok. 2 km prowadził pan Andrzej Urbaniak, bydgoski ultramaratończyk.
Trasa biegu prowadziła nad Wisłę, gdzie wszyscy uczestnicy otrzymali medale, a następnie odbył się piknik. Dzieci piekły kiełbaski nad ogniskiem i topiły wcześniej przygotowaną marzannę, czym powitały nadejście wiosny. Medale, prowiant i napoje zapewnił organizator biegu. Była świetna zabawa, humory dopisywały co widać na załączonych zdjęciach.
Opiekunowie: Joanna Ziółkowska, Magdalena Kania
Witamy wiosnę
Samorząd Uczniowski
W piątek 20 marca Samorząd Uczniowski zorganizował akcję powitania wiosny. Jak zawsze spotkaliśmy się podczas długich przerw. Na pierwszej odbył się pokaz mody wiosennej, a w czasie drugiej przerwy wspólnie śpiewaliśmy przebój zespołu Skaldowie "Wiosna". Wiosna na dobre zagościła w naszej szkole. Zapraszamy do galerii zdjęć.
"Mistrz Komputera 2015" dla uczniów klas 3 szkół podstawowych"
Konkursy
news: finalista_2015.jpg 13 marca 2015 roku w Zespole Szkół nr 21 w Bydgoszczy miał miejsce finał Miejskiego Konkursu Informatycznego "Mistrz Komputera dla uczniów klas 3 szkół podstawowych" Konkurs odbył się po raz drugi. W finale udział brało 11 uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w półfinale. Na liście finalistów nasz uczeń Kamil Szafrański z III d, otrzymał wyróżnienie. Brawo!
Konkurs ortograficzny trzecioklasistów "Ort-Bój" 2015
Konkursy
W dniu 5 lutego 2015 roku odbył się etap rejonowy XVII Konkursu Ortograficznego "Ort-Bój" dla uczniów klas trzecich. Są wyniki. Do finału zakwalifikowały się dwie nasze uczennice: Laura Wasilewska z III g i Maja Gorzkiewicz z III f. BRAWO! Finałowe dyktando odbędzie się 14 maja, o 15.30 w SP-14 w Bydgoszczy. Nasze finalistki na zdjęciach.
Opieka w świetlicy w dni wolne od zajęć dydaktycznych
1 IV (środa - sprawdzian szóstoklasistów), 2 IV (czwartek), 3 IV (piątek) i 7 IV (wtorek) szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w świetlicy w filii (ul. Rzeźniackiego) w godz. 6.30 - 16.30. Zgłoszenia uczniów przyjmowane były przez wychowawców klas i wychowawców świetlicy do czwartku 26 III br.
Zostań urbanistą - projektuj miasto, osiedle - baw się z nami!
Konkursy
news: zostan_urbanista.jpg W fili szkoły jest wystawa makiet miast i osiedli w ramach projektu "Warsztaty małego architekta". Jest tam też makieta, na której Ty możesz postawić swój własny wymyślony budynek. Może to być sklep, blok, dom jednorodzinny, zakład pracy, a może przyrządy z placu zabaw? Wykonaj budynek i postaw na naszej makiecie. Domek podpisz nazwiskiem i imieniem oraz klasą. Czekamy na Twoją pracę do 3 IV 2015.
Zapraszamy do wspólnej zabawy w projektowanie wszystkich uczniów naszej szkoły klas od 0 do 6! Organizatorki: Małgorzata Łucka, Małgorzata Kryszak, Joanna Sałasińska-Andruszkiewicz

Spotkania z rodzicami
klasy IV-VI - drzwi otwarte
26 marca 2015 r. (czwartek) godz. 17.30-19.00

klasy I-II - drzwi otwarte
26 marca 2015 r. (czwartek) godz. 17.00-19.00
Harmonogram
Informacja dla rodziców uczniów klas VI.
Szanowni Rodzice! 26 marca 2015 r. o godzinie 16.30 w sali numer 209 w gimnazjum na ul. Kromera 11 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci posiadających opinie dyslektyczne. Jest to zebranie organizacyjne dotyczące utworzenia klasy pierwszej terapeutycznej, w której są dzieci posiadające opinię PPP. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do udziału w spotkaniu.
Pomoc dla Polaków na Ukrainie
Nasza szkoła wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Ukrainy organizuje pomoc dla Polaków na Ukrainie.
Zbieramy produkty żywnościowe trwałe (makaron, kasza, ryż, konserwy) do 3 kwietnia w świetlicy szkolnej. Dzękujemy!

Zawody sportowe dla klas I
Konkursy16.03.2015 r. w naszej szkole odbyły się ZAWODY SPORTOWE dla klas I.
Wyniki: I miejsce: klasa I F, II miejsce: klasa IE, III miejsce: klasa IA. Gratulujemy i zapraszamy do galerii zdjęć.
DBI 2015
Facebook szkoły

Ostatnie artykuły
· Czy woda w przyszłoś...
· Festiwal piosenki "Ś...
· Konkurs "Wiedzy o sp...
· Konkurs plastyczny k...
· Od popiołu i smalcu ...
Ankieta dla absolwentów

Akcja 1% dla szkoły
Akcja 1% dla mojej szkoły

1% dla szkoły
Sześciolatek w szkole
MEN Sześciolatek w szkole

MEN Sześciolatek w szkole

ORE Sześciolatek w szkole

ORE Sześciolatek w szkole
Realizujemy programy
eTwinning

eTwinning

Ortograffiti

Ortograffiti

Program Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej
wg L. Wygotskiego


Klucz do uczenia się


Bezpieczna przygoda
w Internecie

dziecko w sieci
EFS
Wyposażenie biblioteki w Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej ICIM oraz jednej z naszych pracowni komputerowych sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wygenerowano w sekund: 0.03 1,664,072 Unikalnych wizyt