31.10.2014 06:22
Nawigacja
Nasza szkoła
· O szkole
· Dokumenty szkoły
· Piszą o nas
Kadra
· Dyrekcja
· Nauczyciele
· Pedagog
· Publikacje nauczycieli
Obiekty sportowe
· Basen
· Lodowisko
· Orlik
Z życia szkoły
· Galeria zdjęć
· Wydarzenia 2014-2015
· Samorząd Uczniowski
· Sport w szkole
· UKS TYTAN 65
· Muzyczna Karuzela
· Koło filmowe i teatralne
· Wydarzenia - archiwum
Projekty
· Bydgoskie Granty Oświatowe
· eTwinning
· Warsztaty małego architekta
· Szkoła promująca profilaktykę onkologiczną
· Projekty-archiwum
Dla uczniów
· Kalendarium
· Plan lekcji
· Wykaz podręczników
· Zajęcia pozalekcyjne
· Sprawdzian
· Konkursy Przedmiotowe
· Prymus Szkoły
Dla rodziców
· Kalendarz spotkań
· Rada Rodziców
· Komunikaty
· Pliki do pobrania


· Redakcja

· Szukaj
BIP SP 65
Zapisy do szkoły

news: logoSP65.png
Szkoła Podstawowa nr 65
im. Czesława Tańskiego w Bydgoszczy


Spotkanie Rady Rodziców
8. grudnia 2014 r. (wtorek) o godzinie 18.00 w budynku głównym przy ul. Duracza 7 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców.
Konkurs fotograficzny
news: kanalbydgoskifot.jpg

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym
"Najpiękniejsze miasta, przeglądają się w wodzie".
organizowanym przez IV LO w Bydgoszczy
w ramach Roku Kanału Bydgoskiego.

Regulamin

Karta zgłoszenia

 

Prace można wysyłać indywidualnie albo oddać do 30 października opiekunom projektu "Piękno Bydgoszczy fleszem utrwalone ..." - pani Małgorzacie Jaworskiej lub pani Małgorzacie Domańskiej.

Opłaty za obiady
Wpłaty za obiady na m-c listopad/grudzień 2014 r. przyjmowane będą w dniach: 
3, 4.11.2014 r. w godzinach 8.00-14.30
5.11.2014 r. w godzinach 8.00-16.30

Obiady: 18 * 2,80 zł = 50,40 zł

Osoby wpłacające za obiady przelewem na konto szkoły informuję, że ostatecznym dniem wpływu gotówki na konto szkoły jest 5 listopad 2014 r.

Przypominam rodzicom o możliwości sprawdzenia frekwencji dzieci na obiadach oraz o odpisywaniu obiadów w dniach, w których dzieci będą nieobecne.
Konkurs Listening dla klas V
W piątek 31.10. odbędzie się konkurs z języka angielskiego dla klas V na rozumienie tekstu słuchanego: 'Listen to it'. Zapraszam do sali 210 o godzinie 13.40.
organizator A.Nicpoń-Jendrzejczak
Spotkanie Samorządu Uczniowskiego
Spotkanie Samorządu Uczniowskiego odbędzie się w najbliższą środę 29.10. o godzinie 14.30 w sali 110. Zapraszamy!
opiekunowie SU: D.Koldun, A.Nicpoń-Jendrzejczak
Konkurs dla klas drugich "Savoir-vivre czyli dobre maniery"
news: dobre_maniery.jpg Klasy drugie przygotowują się do konkursu pt. : "Savoir-vivre czyli dobre maniery". Konkurs odbędzie się 19 XI 2014r w filii szkoły. Klasy drugie wstawiają trzy osobowe zespoły do rozwiązywania zadań konkursowych. Na holu filii szkoły na parawanie wisi gazetka na ten temat. Każdy może sprawdzić swoją wiedzę na temat dobrych manier i ją uzupełnić. Zapraszamy zespoły klas drugich na konkurs, a wszystkich uczniów do czytania gazetki na ten temat.
LIGA ZADANIOWA - eliminacje (konkurs matematyczny)
UWAGA KONKURS!!!
Eliminacje do konkursu LIGA ZADANIOWA
Chętnych uczniów klas 6 zapraszam w czwartek 30 października o godzinie 14.30 do sali 225. Eliminacje trwają 90 minut.
Magdalena Wincenciak
Kibicujemy zawodniczkom ARTEGO
news: kibicujemyARTEGO.jpg
W sobotę 11.10.2014 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć i kibicować na meczu koszykówki w nowej hali sportowej ARTEGO gdzie zawodniczki ARTEGO BYDGOSZCZ podejmowały zawodniczki z AZS UMCS Lublin.

Wiecej informacji ...
Otwarcie lodowiska w sezonie 2014-2015
Przewidywany termin otwarcia LODOWISKA - 25.10.2014 r. (sobota) o godz. 11.30. Więcej informacji tutaj.
Spotkania z rodzicami

klasy III - VI i grupy "0"
22 października 2014 r. (środa) 
drzwi otwarte godz. 1730-1900

klasy I - II
22 i 23 października 2014 r. (środa i czwartek)
Harmonogram
Ortografia
W dniach 6-12 X 2014 r. trwał tydzień świadomości dysleksji (informacje na ten temat znajdowały się na tablicy obok sali 215). Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w konkursie plastycznym "Jesień w ortografii".
Postarajcie się na kartce formatu A3 umieścić jak najwięcej wyrazów związanych z jesienią, a zawierających jakąś "trudność ortograficzną". Technika plastyczna dowolna, liczę na Waszą pomysłowość. Na prace czekam do 10 listopada br. Życzę miłej zabawy :)
Spotkanie dla rodziców
Serdecznie zapraszam wszystkich rodziców zainteresowanych tematem "Zagrożenia Internetowe i sposoby przeciwdziałania" na spotkanie. Odbędzie się ono 22 października br. o godzinie 16.30 w sali nr 15. Profilaktyk Straży Miejskiej, pan Michał Owczarzak postara się przybliżyć temat i opowie o zagrożeniach internetowych radząc jednocześnie jak temu skutecznie przeciwdziałać. Zapraszam :)
Spotkanie Rady Rodziców
21. października 2014 r. (wtorek) o godzinie 18.00 w budynku głównym przy ul. Duracza 7 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców - podział środków finansowych na rok szkolny 2014/2015.
Opieka w świetlicy 14. października br.
14. października br. (wtorek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Tego dnia szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w świetlicy w filii (ul.Rzeźniackiego) w godz. 6.30 - 16.30.
Muzycy Filharmonii Pomorskiej w naszej szkole
29 września klasy piąte brały udział w audycji muzycznej Filharmonii Pomorskiej pt: 'Koncert dla Ludzi Wolności'. Podczas koncertu uczniowie wysłuchali utwory wybitnych polskich kompozytorów m.in. F.Chopina, I.J.Paderewskiego, S.Moniuszki. Uczestnicy audycji poznali tajniki emisji głosu a następnie wspólnie z muzykami i nauczycielami zaśpiewali polskie piosenki i pieśni patriotyczne tj.:'Serce w plecaku', 'Przybyli Ułani', 'Rota".
Europejski Dzień Języków
W piątek 3 października obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji w naszej szkole odbyło się kilka konkursów. Uczniowie klas IV brali udział w konkursie plastycznym: 'My view of Great Britain'( Jak wyobrażam sobie Wielką Brytanię). Odbył się także konkurs dla trójek klasowych klas IV dotyczący rozpoznawania powitań w różnych językach. W piątek zachęcaliśmy uczniów i nauczycieli naszej szkoły do ubrania koszulek z napisami w językach obcych. Klasy trzecie projektowały okładkę do podręcznika z języka obcego. W piątek wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w quizie na odnajdywanie informacji dotyczących kilku krajów europejsjkich. Wskazówki do odpowiedzi były umieszczone na drzwiach sal lekcyjnych naszej szkoły. Wyniki konkursu wkrótce!!!
Europejski Dzień Języków
W piątek 3 października obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Program artystyczny przygotowali uczniowie z klasy IVb pod opieką pani Anny Lasoń oraz uczniowie z koła języka angielskiego pod opieką pani Aleksandry Nicpoń-Jendrzejczak. Podczas apeli uczniowie mieli okazję poznać najważniejsze informacje dotyczące kilku krajów europejskich: Grecji, Francji, Anglii,Irlandii i Holandii. Uczestnicy apelu obejrzeli również kilka scenek przedstawiających kłopotliwe sytuacje związane z brakiem znajomości języka obcego. Apel zakończył występ zespołu 'Four Drection' z piosenką angielsko-polską: 'One way czekolada'.
Przedstawienie profilaktyczne
7 października 2014 r.  uczniowie z klas IV-VI wzięli udział w przedstawieniu profilaktycznym Teatru "Maska" z Krakowa. Spektakl Cyber-Pułapka sygnalizował problem uzależnienia od telefonu, komputera z dostępem do Internetu czy od telewizora. Kusząca wirtualna rzeczywistość, w której sami kreujemy to, kim jesteśmy, sprawia, że często kontakt z realnym światem nie jest prawidłowy. W przedstawieniu pokazano jak cenny jest bezpośredni kontakt człowieka z drugim człowiekiem. Aktorzy namawiali także do większej aktywności, ponieważ wielogodzinne przebywanie przed ekranem telewizora czy komputera niekorzystnie wpływa na zdrowie i ogólną kondycję organizmu. W spektaklu wzięło udział 11 klas.
I Fordoński Bieg Pokoju, Sztafetowe Biegi Dzieci I Młodzieży
news: I_Fordonski_Bieg.jpg
26 września 2014 r. na stadionie przy ul. Piwnika Ponurego w Bydgoszczy odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna I Fordoński Bieg Pokoju, Sztafetowe Biegi dla Dzieci i Młodzieży.  Została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Patronat medialny nad imprezą objął Express Bydgoski. Imprezę uświetnili swoją obecnością: V- ce Przewodniczący Rady Miasta Kazimierz Drozd, Radni Rady Miasta - Bogna Blachowska - Wojciechowska, Lech Zagłoba- Zygler, Błażej Baumgart- Dyrektor Bydgoskiego Klubu Sportowego, Jolanta Szarszewska- kierownik Hipermarketu Carrefour, Bartosz Kolasiński- właściciel Piekarni- Cukierni. Pojawili się także znani sportowcy: ultramaratończyk Andrzej Urbaniak, reprezentantka Polski, lekkoatletka specjalizująca się w biegu na 400m Iga Baumgart oraz Bartłomiej Pawełczak- wioślarz, trener wioślarstwa, triathlonista, Mikołaj Burda- wioślarz, brązowy medalista Mistrzostwa Świata w Amsterdamie 2014 roku, wielokrotny medalista Mistrzostw Europy, Łukasz Siemion- wioślarz, dwukrotny brązowy medalista Mistrzostwa Świata w wioślarstwie, reprezentant polski w czwórce bez sternika wagi lekkiej, Ewa Kowalkowska- była siatkarka, była reprezentantka Polski, Patrycja Tomczyk- zawodniczka KS Pałac, grająca na pozycji rozgrywającej, Aleksandra Jurkojć zawodniczka KS Pałac, grająca na pozycji środkowej oraz licznie zgromadzona młodzież wraz z nauczycielami.

Opłaty za obiady
Wpłaty za obiady na m-c pażdziernik/listopad 2014 r. przyjmowane będą w dniach: 
6, 7.10.2014 r. w godzinach 8.00-14.30
8.10.2014 r. w godzinach 8.00-16.30

Obiady: 19 * 2,80 zł = 53,20 zł

Osoby wpłacające za obiady przelewem na konto szkoły proszone są o podanie swoich danych w kasie szkoły (imię i nazwisko rodzica, adres oraz nr NIP) w celu wystawienia f-ry. Tel. 52/343-09-66 wew. 15.

W tekście przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka, klasę i nr obiadowy. Jeżeli dziecko będzie jadło tylko w wybrane dni proszę zaznaczyć również z jakich dni rezygnuje.

Ostatecznym dniem wpływu gotówki na konto szkoły jest 8 październik 2014 r.
Bezpieczne wakacje


Rok 2014

Ostatnie artykuły
· Wzorowi piesi z klas...
· Przedstawienia profi...
· Druga edycja "Warszt...
· Kibicujemy zawodnicz...
· Jesienne wycieczki
Akcja 1% dla szkoły
Akcja 1% dla mojej szkoły

1% dla szkoły

Sześciolatek w szkole
MEN Sześciolatek w szkole

MEN Sześciolatek w szkole

ORE Sześciolatek w szkole

ORE Sześciolatek w szkole

Realizujemy programy
eTwinning

eTwinning

Ortograffiti

Ortograffiti

Program Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej
wg L. Wygotskiego


Klucz do uczenia się


Bezpieczna przygoda
w Internecie

dziecko w sieci
EFS
Wyposażenie biblioteki w Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej ICIM oraz jednej z naszych pracowni komputerowych sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wygenerowano w sekund: 0.02 1,286,358 Unikalnych wizyt