02.08.2015 04:13
.
Nawigacja
Nasza szkoła
· O szkole
· Dokumenty szkoły
· Rekrutacja
· Piszą o nas
Kadra
· Dyrekcja
· Nauczyciele
· Pedagog
· Logopeda
· Publikacje nauczycieli
Obiekty sportowe
· Basen
· Lodowisko
· Orlik
Z życia szkoły
· Galeria zdjęć
· Wydarzenia 2014-2015
· Samorząd Uczniowski
· Świetlica III - VI
· Sport w szkole
· UKS TYTAN 65
· Muzyczna Karuzela
· Koło filmowe i teatralne
· Gazetka szkolna
· Wydarzenia - archiwum
Projekty
· eTwinning
· Warsztaty małego architekta
· Szkoła promująca profilaktykę onkologiczną
· Projekty-archiwum
Dla uczniów
· Kalendarium
· Plan lekcji
· Wykaz podręczników
· Zajęcia pozalekcyjne
· Sprawdzian
· Konkursy Przedmiotowe
· Prymus Szkoły
Dla rodziców
· Kalendarz spotkań
· Rada Rodziców
· Komunikaty
· Pliki do pobrania


· Redakcja

· Szukaj
BIP SP 65
ORLIK w wakacje
W czasie wakacji letnich ORLIK jest czynny
poniedziałek - piątek 11:00 - 22:00
sobota - niedziela 12:00 - 20:00
Nr telefonu do obsługi ORLIK-a 721 579 358
Impreza integracyjna w stadninie koni
Dnia 23 maja 2015 r. odbyła się impreza integracyjna w stadninie koni, w której brały udział dzieci z gr. 0 „A”. Dzieci zaprezentowały w jaki sposób spędzają czas wolny i jak wspólnie lubią się bawić. Miały też okazję podziwiać występy starszych kolegów i koleżanek, jeździły konno oraz bryczką. Dopisała nam pogoda. Był to miły i aktywny dzień. Zapraszamy do fotorelacji!
Przedstawienie "Dylematy wilka"
Grupa nauczycieli wzięła udział w akcji "Nauczyciele dzieciom" i przygotowała przedstawienie teatralne pt. "Dylematy wilka". Próby trwały od kwietnia w wielkiej tajemnicy. Premiera odbyła się 18 czerwca. Spektakl "Trupy teatralnej z o.o." spotkał się z wielkim aplauzem, a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Było to wydarzenie bezprecedensowe. Oto obsada:
Wilk - p. Maciej Zieliński
Gajowy - p. Dorota Koldun
Czerwony Kapturek z Polski - p. Grażyna Frymark
Czerwony Kapturek - Murzynka - p. Beata Krzyżanowska
Czerwony Kapturek Indianka - p. Teresa Stachowska - Dalke
Czerwony Kapturek z Rosji - p. Wioletta Badzińska
Czerwony Kapturek Z Japonii - p. Aleksandra Nicpoń-Jendrzejczak
Czerowny Kapturek Hinduska - p. Małgorzata Jaworska
Czerwony Kapturek z Ameryki - p. Anna Lasoń
Czerwony Kapturek z Niemiec - p. Ewa Żurańska
Czerwony Kapturek z Włoch - p. Katarzyna Zielińska

Scenografia - p. B. Redzik-Chlebosz; p. M. Frelichowska- Migała
oprawa techniczna- p. s. Bajdziak-Kania
reżyseria - p. D. Koldun
Już myślimy o następnym przedstawieniu! Zapraszamy do galerii zdjęć!
Noc sztuki w naszej szkole
12 czerwca w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się NOC SZTUKI. Kilkudziesięciu uczniów spotkało się o godzinie 18.00, by wziąć udział w warsztatach: teatralnym, plastycznym, muzycznym, tanecznym i literackim. Bawiliśmy się do północy. Dzieci przygotowały etiudy pantomimiczne do wierszy J. Brzechwy, napisały akrostych, malowały pastelami, nauczyły się tańczyć cza-czę oraz śpiewać piosenkę "Serduszko puka w rytmie cza-cza". W przedsięwzięciu udział wzięły panie: D. Koldun, A. Nicpoń-Jendrzejczak, E. Żurańska, K. Zielińska, B. Krzyżanowska, W. Badzińska, B. Redzik-Chlebosz, M.Ffrelichowska-Migała, S. Bajdziak-Kania, G. Frymark
"Bezpieczne wakacje nad wodą"
Konkursy
23 czerwca 2015 r. uczniowie klasy VIg Julia Matuszak, Julia Hoppe, Bartek Jerchewicz i Mateusz Wilkoszewski wzięli udział w Festynie "Bezpieczne wakacje nad wodą" organizowanym przez Yacht Klub i Straż Miejską. Uczniowie poznali zasady bezpiecznego zachowania się nad wodą. Wzięli udział w konkursach, pływali żaglówkami samodzielnie nimi sterując. We współzawodnictwie byli bezkonkurencyjni, pokonali wszystkich (sześć szkół) i zdobyli I miejsce. Gratulujemy!
Zajęcia artystyczne i sportowe w wakacje
3.08.-14.08.2015 r.
BORPA, Rada Osiedla "Nowy Fordon" oraz Szkoła Podstawowa nr 65 organizuje zajęcia sportowe i artystyczne dla dzieci. Zajęcia będą prowadzone przez animatorów na boisku szkolnym w godz. 15.00 - 18.00
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Konkurs "Test wiedzy z j, angielskiego dla klas III"
KonkursyW maju odbył się w naszej szkole konkurs dla trzecioklasistów "Test wiedzy z języka angielskiego". Wśród laureatów znaleźli się:
I miejsce: Marcel Jendrzejczak kl 3f, Kacper Lutowski kl 3f
II miejsce: Wiktoria Borońska kl 3g
III miejsce: Adrian Owsiński kl 3a
Wyróżnienie: Wojtek Stasik kl 3f
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a ZWYCIĘZCOM gratulujemy!!! :) Agnieszka Klimczyk, Maciej Iwiński.
Zakończenie roku szkolnego

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
Klasy VI
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego - Apel - czwartek 25 czerwca o godz. 17.00
  • Rozdanie świadectw - Spotkanie z wychowawcą - piątek 26 czerwca o godz. 8.00
Klasy 0 - V
26 czerwca 2015 roku
Spotkanie uczniów z wychowawcą w wyznaczonych salach - wykaz sal przy wejściu glównym.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się na zamkniętym boisku ("pod balonem").
  • klasy IV - V o godz. 8.15
  • klasy II - III o godz. 9.30
  • klasy 0 - I o godz. 11.00
Informacja dla rodziców
Rodzicu!
Twoje dziecko ma prawo do darmowych podręczników i ćwiczeń!
Bezpieczne wakacje
Konkursy
Już po raz trzeci nasza szkoła uczestniczy w akcji "Bezpieczne wakacje". W związku z tym w każdej klasie zostaną przeprowadzone przez wychowawców pogadanki na temat bezpieczeństwa, powstaną gazetki klasowe. W czasie wakacji zachęcam do malowania, rysowania, wycinania i tworzenia prac na temat "Moje bezpieczne wakacje 2015". Prace zbierzemy po wakacjach i wyślemy na ogólnopolski konkurs. Zachęcam do udziału. Zaglądajcie także do zakładki bezpiecznewakacje.pl. Życzę, abyście wszyscy cali, zdrowi i wypoczęci wrócili we wrześniu do szkoły.
Ach, co to był za bal...
Rok szkolny dobiega końca. Uroczystym balem nasi szóstoklasiści pożegnali się ze szkołą. Zapraszam do obejrzenia fotoreportażu z tej uroczystości w galerii zdjęć.
Autorzy zdjęć p. Ewa Żurańska i p. Anna Lasoń.
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dom moich marzeń"-nagrody
KonkursyO 15.00 w sali nr 2 filii szkoły odbyło się rozdanie nagród naszego konkursu. Przybyli wszyscy laureaci z opiekunami. Po wysłuchanie wykładu i oglądnięciu prezentacji Pana doktora arch. inż. Robert Łucka na temat rozwoju budownictwa nastąpiła uroczysta chwila wręczania nagród. Uczniowie w zależności od uzyskanego miejsca otrzymali: książki, puzzle, batony, zakreślacie, teczki, pastele, obrazili do założenia ze sklei i filcu. Nagrody sponsorowała Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Rada Osiedla "Nowy Fordon" - dziękujemy. Zdjęcia z wręczenia nagród na stronie projektu.
Czar2kółek 2015
Konkursy
Po raz kolejny 26 uczniów SP 65 z klas 1-6 wzięło udział w zawodach rowerowych Czar2kółek 2015 pod troskliwą opieką nauczycieli: p. Mirosława Krause, p. Maria Bartnik, p. Tadeusz Bartnik. Eliminacje strefowe odbyły się 10.06.2015 na stadionie przy ul. Piwnika Ponurego. Do Wielkiego Finału Czar2kółek 2015 przeprowadzonego na stadionie ZAWISZA przy ul. Gdańskiej przeszło 5 uczniów naszej szkoły.
Nagrody, puchary, dyplomy zdobyli: Oliwia Tomaszewska z klasy3f (1 miejsce - rower), Kornelia Kicińska z klasy 4e (1 miejsce - rower), Michał Banach z klasy 6b (3 miejsce - puchar). Gratulujemy całej piątce finalistów. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów za rok.
Bydgoska Karta Rodzina 3+
Rodziny posiadające Bydgoską Kartę Rodzina 3+ mogą skorzystać z pomocy polegającej na wypożyczeniu podręczników szkolnych (bez ćwiczeń). Zainteresowani wypożyczeniem podręczników powinni złożyć pismo do dyrektora szkoły z prośbą o wypożyczenie podręczników na rok szkolny 2015/2016 podając imię i nazwisko ucznia, klasę, tytuły podręczników oraz udokumentują, że są posiadaczami w/w karty.
Pismo należy złożyć w sekretariacie szkoły.
Zakończenie roku klas szóstych
Zakończenie roku szkolnego klas szóstych
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego - Apel - czwartek 25 czerwca 2015 r. godz. 17.00
  • Rozdanie świadectw - Spotkanie z wychowawcą - piątek 26 czerwca 2015 r.
Kiermasz używanych podręczników
KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW
Kiermasz używanych podręczników odbędzie się 23 czerwca, we wtorek, w stołówce szkolnej. Godzina 14.00-15.00.
Przyjdź - kup, sprzedaj.
Organizatorzy: Danuta Bittner, Ewa Opaczewska
W bibliotece są anioły...
W bibliotece zamieszkały anioły!
Zapraszamy do obejrzenia Anielskiej wystawy, na której prezentujemy bardzo różne okazy. Małe, średnie i bardzo duże. Wykonane z wszelakich materiałów, kolorowe. Po prostu - odwiedźcie nas w bibliotece!
Organizatorzy: Hanna Rossa, Danuta Bittner, Ewa Opaczewska.
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt.: "Dom moich marzeń"
KonkursyNa uroczyste wręczenie nagród Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt.: "Dom moich marzeń"oraz wystawę prac zapraszamy 18 VI 2015 na godz. 15.00 do sali nr 2 w filii naszej szkoły.
Ster Na Bydgoszcz
news: ster2015plakat.jpg
Wielkie święto wodniaków już po raz ósmy wystartuje w Bydgoszczy. Na malowniczej Wyspie Młyńskiej trzy czerwcowe dni (19 - 21 czerwca) wypełnią koncerty, wystawy i wodne atrakcje. Wszystko z myślą o tych, którzy ukochali pokonywanie śródlądowych wodnych szlaków.
Bydgoski Festiwal Wodny "STER NA BYDGOSZCZ 53oE, 18oN" rośnie z roku na rok. Coraz bogatszy staje się program imprezy. Coraz więcej jednostek przypływa do Bydgoszczy. Coraz większa liczba widzów przybywa na to najważniejsze wodne święto w regionie. W tym roku głównym gościem Festiwalu będzie Aleksander Doba, najpopularniejszy obecnie polski podróżnik, który swoimi dokonaniami i niebywałą wręcz skromnością podbija serca publiczności.
Podczas "Steru" będziemy podziwiać paradę jednostek, które z okazji imprezy dotarły do Bydgoszczy i które dumnie zaprezentują się na Brdzie. Odbędzie się tradycyjny wyścig łodzi zbudowanych z plastikowych butelek, by w ten sposób po raz kolejny przypomnieć o konieczności dbania o naturalne środowisko. Silnym punktem steru jak co roku będą koncerty szantowe (Własny Port, North Cape, Mechanicy Shanty). Z gwiazd wystąpią u nas: Monika Brodka, Michael "Patches" Steward Quartet, Jarek Wist.
Wyłącznym organizatorem "Steru" jest Miasto Bydgoszcz. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www.sternabydgoszcz.pl oraz na profilu na Facebook'u: www.facebook.com/SterNaBydgoszcz
Czar 2 kółek
KonkursyW dniu 10. czerwca uczniowie klas I-III naszej szkoły uczestniczyli w eliminacjach strefowych "Czaru 2 kółek", które odbyły się na stadionie "Zawiszy" przy ulicy Piwnika Ponurego. Była to impreza promująca dyscyplinę kolarską oraz propagująca zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek dzieci. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje wszystkich szkół fordońskich. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Tomaszewski (1D), Stasiu Tomaszewski (1B), Kacper Bajer (2C), Kuba Siekierkowski (2C), Michał Rogalski (2D), Antoś Tomaszewski (3G), Martyna Banach (3B), Krzysiu, Kasia, Szymon Sindrewicz (3F), Oliwia Tomaszewska (3F), Marcel Jędrzejczak (3F), Kacper Lutowski (3F), Sebastian Westfal (3F). Do półfinału i finału, który odbędzie się 15. czerwca na stadionie "Zawiszy" przy ulicy Gdańskiej zakwalifikowały się Martyna Banach i Oliwia Tomaszewska. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Międzyszkolny konkurs plastyczny pt.:"Dom moi marzeń"
Konkursy
news: dom_naszych_marzen.jpg Konkurs odbył się w ramach projektu "Warsztaty małego architekta". W konkursie brało udział sześć szkół fordońskich. Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za nadesłanie prac. Zainteresowane szkoły zostały powiadomione faksem. Laureatami z naszej szkoły zostały uczennice: Julka Krupa i Zofia Włodarczyk z kl. ID Oliwia Walecka z kl. II c, Julka Szymańska z kl. IIg, Julia Kalkowska i Dominika Ziętara kl. IIIb. Małych artystów przygotowały Panie: Agata Klinger, Małgorzata Łucka, Justyna Kantorska, Joanna Sałasińska-Andruszkiewicz. Na zapoznanie się ze szczegółowymi wynikami zapraszamy na stronę projektu: http://warsztatymalegoarchitektabyd.weebly.com/
Bezpieczne wakacje
Facebook szkoły

Ostatnie artykuły
· Szkoliada 2015
· Dzień Rodzica w III B
· Klasa III B maluje n...
· Wizyta w OSW im Braille
· Dzieci i natura
Ankieta dla absolwentów

Akcja 1% dla szkoły
Akcja 1% dla mojej szkoły

1% dla szkoły
Sześciolatek w szkole
MEN Sześciolatek w szkole

MEN Sześciolatek w szkole

ORE Sześciolatek w szkole

ORE Sześciolatek w szkole
Realizujemy programy
eTwinning

eTwinning

Ortograffiti

Ortograffiti

Program Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej
wg L. Wygotskiego


Klucz do uczenia się


Bezpieczna przygoda
w Internecie

dziecko w sieci
EFS
Wyposażenie biblioteki w Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej ICIM oraz jednej z naszych pracowni komputerowych sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wygenerowano w sekund: 0.02 1,873,412 Unikalnych wizyt