28.11.2014 11:44
Nawigacja
Nasza szkoła
· O szkole
· Dokumenty szkoły
· Piszą o nas
Kadra
· Dyrekcja
· Nauczyciele
· Pedagog
· Publikacje nauczycieli
Obiekty sportowe
· Basen
· Lodowisko
· Orlik
Z życia szkoły
· Galeria zdjęć
· Wydarzenia 2014-2015
· Samorząd Uczniowski
· Sport w szkole
· UKS TYTAN 65
· Muzyczna Karuzela
· Koło filmowe i teatralne
· Wydarzenia - archiwum
Projekty
· Bydgoskie Granty Oświatowe
· eTwinning
· Warsztaty małego architekta
· Szkoła promująca profilaktykę onkologiczną
· Projekty-archiwum
Dla uczniów
· Kalendarium
· Plan lekcji
· Wykaz podręczników
· Zajęcia pozalekcyjne
· Sprawdzian
· Konkursy Przedmiotowe
· Prymus Szkoły
Dla rodziców
· Kalendarz spotkań
· Rada Rodziców
· Komunikaty
· Pliki do pobrania


· Redakcja

· Szukaj
BIP SP 65
Opłaty za obiady
Wpłaty za obiady na m-c grudzień 2014/styczeń 2015 przyjmowane będą w dniach: 
1,2.12.2014 r. w godzinach 8.00-14.30
3.12.2014 r. w godzinach 8.00-16.30

Opłata obejmuje okres od 8.12.14 r. do 16.01.15 r. z wyłączeniem dni od 19-31.12.14 r. oraz 2, 6 i 8.01.15 r. 

Obiady: 17 * 2,80 zł = 47,60 zł (uwaga - zmiana wcześniej planowanej kwoty)

Osoby opłacające obiady przelewem informuję, że ostatecznym dniem wpływu gotówki na konto szkoły jest 3 grudzień br.

Przypominam rodzicom o możliwości sprawdzenia frekwencji dzieci na obiadach oraz o odpisywaniu obiadów w dniach, w których dzieci będą nieobecne.

Szkolny konkurs plastyczny "Choinka bożonarodzeniowa".

Szkolny konkurs plastyczny "Choinka bożonarodzeniowa".

Termin składania prac do nauczyciela plastyki - 12 grudnia.

Technika i format dowolny.

Filmowy listopad
W Bydgoszczy od kilku lat listopad jawi się filmowo. Dzieje się tak z powodu odbywającego się, głównie w Operze Nova, Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Camerimage. W naszej szkole również odbyły się filmowe imprezy. Uczniowie mogli uczestniczyć w warsztatach filmowych oraz wziąć udział w konkursach: na plakat filmowy i dotyczący znajomości historii kina.
Jury w składzie: p. D. Koldun i p. M. Jaworska, spośród kilkunastu prac, wyłoniły dwa najlepsze plakaty. Ich autorki Emilia Stablewska z kl. IVe i Weronika Knajdek z kl. IIIb zostaną nagrodzone na najbliższym apelu szkolnym. Do turnieju "Wiedzy o filmie" stanęło 8 dwuosobowych drużyn. Uczestnicy odpowiadali na pytania z zakresu historii kina oraz techniki tworzenia filmu jako dzieła sztuki. Poziom był dość wyrównany i potrzebna okazała się dogrywka. Ostatecznie I miejsce zajęły: Julia Lewandowska i Oliwia Pawlak z kl. VIc, II miejsce zdobyły Małgorzata Nowak i Karolina Michalska z kl. Ve, a trzecie przypadło Dominice Bąkowskiej i Oliwii Marszał z kl. Va. Nagrody i dyplomy otrzymają na apelu.
Zwycięzcom gratulujemy!!!
MIĘDZYSZKOLONY KONKURS PLASTYCZNY
Miło mi poinformować, że w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Najciekawsze zaproszenie urodzinowe" nasi uczniowie zdobyli wyróżnienia. Na konkurs wpłynęło ponad 200 prac. W naszej szkole udział wzięło 72 uczniów, I etap przeszło 32 z nich i ich prace zostały wysłane do organizatora - SP nr 25.
Wyróżnieni uczniowie to: Ola Ziółkowska z 1b, Pola Winiecka z 1c, Julia Krupa z 1d, Szymon Szczepanik z 1d, Nadia Bomba z 1h, Amelia Korbal z 1h, Malwina Dudzińska z 2a, Amelia Bochucińska z 2f, Mateusz Jaworski z 2f, Martyna Banach z 3b, Laura Mazur z 3b, Dominika Ziętara z 3b.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym! Opiekunowie konkursu: Danuta Bittner, Ewa Opaczewska.
Konkurs "Sprawne ręce, mądra głowa"
news: sprawne_rece2014.jpg
Podium należy do NAS!!
Niezmiernie miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły zajęli zaszczytne miejsca na podium w III Fordońskim Konkursie Umiejętności „Sprawne ręce, mądra głowa”, dla klas piątych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 4 w Bydgoszczy.
Pierwsze miejsce zajęły uczennice klasy Vb pod opieką n-la przyrody p. Angeliki Dąbrowskiej: Zuzanna Wesołowska, Martyna Sas i Martyna Szyperska. Trzecie miejsce zajęli uczniowie klasy Vf pod opieka n-la informatyki p. Małgorzaty Domańskiej: Martyna Korpal, Witold Janiak i Miłosz Malotka.
Uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami w trzech dziedzinach: informatyki, przyrody oraz techniki. W programie odbyły się m.in. konkurencje obierania jabłka, aby otrzymać jak najdłuższą skórkę w całości, przyszywanie guzika, orgiami, wyszukiwanie informacji w Internecie, obserwacje mikroskopowe, znajomość obliczania skali i odczytywania planu miasta Bydgoszczy. Jesteśmy dumni i serdecznie GRATULUJEMY.
Pomagamy zwierzakom ze schroniska
Jak co roku w naszej szkole, wśród uczniów klas I-III zorganizowana została zbiórka charytatywna dla zwierzaków z bydgoskiego schroniska. W pierwszej połowie listopada dzieci przynosiły do szkoły karmę dla kotów i psów, kocyki, poduszki, ręczniki oraz zabawki. Efekty zbiórki po raz przerosły najśmielsze oczekiwania! Z pomocą uczniów i ich rodziców, udało nam się zgromadzić kilkadziesiąt kilogramów żywności, mnóstwo ciepłej pościeli oraz ogromny wór zabawek dla potrzebujących zwierzątek. Bardzo dziękujemy za aktywną pomoc!
Koordanatorzy akcji: p. Wiesława Lewandowska, p. Małgorzata Nowakowska-Wójt, p. Agnieszka Klimczyk, p. Katarzyna Plewa, p. Renata Ziemska
Sukcesy młodych fotografów!
news: Fordon_w_obiektywie.jpg 19 listopada w Zespole Szkół nr 35 odbył się finał międzyszkolnego konkursu "Fordon znany i nieznany w obiektywie młodych fotoreporterów". Zdjęcia naszego osiedla, wykonane przez naszych uczniów były tak interesujące, że ich autorzy otrzymali nagrody i wyróżnienia.

I miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyły zdjęcia Angeliki Bethke z klasy 6b, III miejsce w tej samej kategorii zdobył Igor Warchoł z klasy 5f, a jego klasowa koleżanka Kasia Szyperska otrzymała za swoje zdjęcia wyróżnienie. Gratulujemy zwycięzcom! Opiekunowie konkursu: D. Bittner, M. Jaworska.
Informacje CKE
Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała informacje dotyczące nowej formy sprawdzianu w klasie szóstej od roku szkolnego 2014/2015. Można tutaj także zapoznać się z informacjami szczegółowymi oraz z filmem CKE.

Tydzień Edukacji Globalnej
news: edukacja_globalna.jpg 21 listopada odwiedziła klasy Id, If i IIg realizujące projekt pt.: " Edukacja Globalna" pani Weronika, która jest wolontariuszką. Jej wizyta wiązała się z Tygodnia Edukacji Globalnej. Opowiadała o Argentynie, Paragwaju, Brazylii i Boliwii. Uczniowie poznali ulubione zajęcia dzieci z tych krajów i odkryli, że są one bardzo podobne do ich ulubionych.
Konkursy grafiki komputerowej
Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Konkursach Grafiki Komputerowej

"Magia Świąt" oraz "Zielona Ojczyzna"


Nauczyciele informatyki: M. Domańska i M. Słembarski
XXII Regionalny Konkurs Gazetek Szkolnych
news: Ikarek_IIImiejsce.jpg Sukces naszych dziennikarzy.

17 listopada odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XXII Regionalnego Konkursu Gazetek Szkolnych. Nasza gazetka "Ikarek" zajęła III miejsce. Dwie dziennikarki Weronika Lenczkiewicz i Weronika Nadolska pod opieką p. Ewy Żurańskiej odebrały dyplom i nagrodę w postaci Bydgoskiego Grantu Oświatowego.

Serdecznie gratulujemy!
Piłka Ręczna Dziewcząt
6 i 12 listopada 2014 r. reprezentacja SP 65 wzięła udział w miejskich rozgrywkach w piłce ręcznej.
Skład zespołu: Weronika Dombek, Natalia Kicińska, Natalia Krzyżanowska, Jessica Świetlik, Ewelina Antoniak, Nicola Rydzkowska, Martyna Kocikowska, Natalia Tomaszewska. Dziewczęta wywalczyły IV miejsce. Gratulujemy :)
Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Podstawowych w Pływaniu
18.11.2014 od godziny 9:30 do 14:00 na pływalni "Ikar" odbędą się miejskie zmagania w pływaniu szkół podstawowych.

VII. PROGRAM ZAWODÓW

9:30 - odprawa techniczna opiekunów
9:40 - rozgrzewka
9:55 - otwarcie zawodów
10:00 - rozpoczęcie zawodów

Dziewczęta Chłopcy

1. 25m motylkowym 2. 25m motylkowym
3. 50m grzbietowym 4. 50m grzbietowym
5. 50m klasycznym 6. 50m klasycznym
7. 50m dowolnym 8. 50m dowolnym
9. 100m zmienny 10. 100m zmiennym
11. 4 x 25 dowolnym; 12. 4 x 25 dowolnym;

13:30 - wręczenie medali i pucharów
14:00 - zakończenie zawodów

"Jesień w ortografii"
Upłynął termin dostarczania prac na konkurs "Jesień w ortografii". Wpłynęło 8 prac z klas IV-VI i 5 z klasy IIIb. Dzieci wykazały się pomysłowością i starannością, prace zawierają wiele wyrazów związanych z jesienią, są także interesujące pod względem plastycznym. Wszyscy uczniowie zostaną za swoją pracę nagrodzeni. Zapraszam do oglądania wystawy na gazetce w okolicach stołówki.
Lista uczestników: (kolejność przypadkowa)
Szymon Marynowski - klasa Va, Julia Budziak - klasa IVd, Arek Róg - klasa IVb, Michał Chwiałkowski - klasa Vb, Kamil Rojowski - klasa IVc, Julia Rogalska - klasa Vd, Damian Nadolny - klasa VIb, Karolina Kumorowicz - klasa Vf. Gratuluję :)
Spotkanie dla rodziców
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności rodziców uczniów klas integracyjnych na spotkanie z przedstawicielem PFRON. Odbędzie się ono w poniedziałek 17 listopada 2014 r o godzinie 17.00 w sali nr 15.
W czasie spotkania zostaniemy zapoznani ze wszystkimi aktualnymi ofertami PFRON-u. Przedstawicielem tej instytucji będzie pani Krystyna Chojnacka.
Profil szkoły na facebooku

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszego profilu na facebooku:

https://www.facebook.com/sp65bydgoszcz

 

Bieg Niepodległości 2014
news: bieg_niepodleglosci_2015.jpg 8 listopada 2014 r. grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami przyłączyła się do Biegu Niepodległości, którego pomysłodawcą i organizatorem jest bydgoski ultramaratończyk, pan Andrzej Urbaniak. Na starcie nie zabrakło znakomitych gwiazd sportu, m. in. sprinterki Mariki Popowicz oraz Dariusza Kucia, którzy poprowadzili rozgrzewkę.

Więcej informacji.
Konkurs Listening dla klas V
Konkurs Listening dla klas V odbędzie się w piątek 14.11. w sali 210. Uczniowie z klas Va, b i f piszą test o godzinie 13.40, a klasy V c, d, e zapraszam na godzinę 14.00. Organizator: Aleksandra Nicpoń-Jendzejczak
Projekt maskotki szkoły
Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na PROJEKT MASKOTKI SZKOŁY. Zachęcamy wszystkich uczniów do przedstawienia swoich pomysłów w formie rysunku przedstawiającego postać MASKOTKI. Maskotka będzie towarzyszyła uczniom w czasie zawodów sportowych i ważnych imprez szkolnych. Chcemy żeby był to specjalny ubiór zakładany przez wybranego ucznia. Podpisane prace w formacie A4 prosimy przekazywać opiekunom SU do końca listopada.
KONKURS HISTORYCZNY
W konkursie historycznym "Czasy wielkości i upadku Rzeczypospolitej" zmierzyli się uczniowie klas szóstych zainteresowani historią własnego kraju. Zakres materiału, który musieli opanować był bardzo rozległy. Obejmował czasy od dynastii Jagiellonów, przez panowanie królów elekcyjnych, aż po III rozbiór Polski. Uczestnicy musieli wykazać się dużą wiedzą rozwiązując test z różnego rodzaju zadaniami.
I miejsce wywalczyła J. Kopras z klasy VIb
II miejsce zajął K. Wiśniewski z klasy VIf
III miejsce przypadło K. Złotowskiemu z klasy VIb
Gratulujemy!
Filmowy listopad
Chcecie lepiej poznać kino? Dowiedzieć się, jakie filmy nakręcono w Bydgoszczy? Co to jest CAMERIMAGE? Zapraszam do udziału w projekcie "Filmowy listopad - filmowa Bydgoszcz".
24.11. odbędą się warsztaty filmowe "Świadomy widz - oglądam i rozumiem", godz. 13.50.-15.20.
26.11. - konkurs wiedzy o filmie, godz. 13.40. - 14.25.
Do 23.11. trwa konkurs na plakat filmowy.
Oglądajcie wystawy! Zapraszamy! Czekają atrakcyjne nagrody! Organizatorzy: D. Koldun, M. Jaworska
Bezpieczne wakacje


Rok 2014

Facebook szkoły

Ostatnie artykuły
· XXII Bydgoska Olimpi...
· SZKOŁA PROMUJĄCA PR...
· Pływam na medal - Toruń
· Unihokej
· Bieg Niepodległości
Akcja 1% dla szkoły
Akcja 1% dla mojej szkoły

1% dla szkoły

Sześciolatek w szkole
MEN Sześciolatek w szkole

MEN Sześciolatek w szkole

ORE Sześciolatek w szkole

ORE Sześciolatek w szkole

Realizujemy programy
eTwinning

eTwinning

Ortograffiti

Ortograffiti

Program Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej
wg L. Wygotskiego


Klucz do uczenia się


Bezpieczna przygoda
w Internecie

dziecko w sieci
EFS
Wyposażenie biblioteki w Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej ICIM oraz jednej z naszych pracowni komputerowych sfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wygenerowano w sekund: 0.01 1,341,246 Unikalnych wizyt